Onemli Gunler Banner
Sayfa 701/992 ÝlkÝlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,601 - 5,608 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - I

Dolarinizi tl ye dönun deniyor.zaten dolarlar bankalarda tl ye dondu ve kredi verildi.bunu bilmiyorlarmi.!
    Riski zaten almisiz.!
    Hangi enstrumanda kalmak bizlere ait.tasarrufcu biziz.riski de bize aittir.

NKolay bono bile MK’yý 12.70’e çekmiþ. Artýk bu oranlardan bankalara para yatýrýlmaz.

sene sonu cazip mevduat faizleri baþlamadý mý?

4. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý)

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alýntý Originally Posted by ~YTA~ Yazýyý Oku
    NKolay bono bile MK’yý 12.70’e çekmiþ. Artýk bu oranlardan bankalara para yatýrýlmaz.
    yýlý böyle kapatsa iyi, daha da düþebilir.
    Aktif bono/Enflasyon korelasyon -güncel-

https://twitter.com/bdincer1903
    “Sermaye piyasasý, sabýrsýz kiþiden sabýrlý kiþiye para aktaran bir araçtýr". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    nurolbank bono %12 , MK %12,47 min. 100.000 TL
    “Sermaye piyasasý, sabýrsýz kiþiden sabýrlý kiþiye para aktaran bir araçtýr". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7.  Alýntý Originally Posted by þef Yazýyý Oku
    sene sonu cazip mevduat faizleri baþlamadý mý?
    Eskidendi o iþler sene sonu falan.Perþembe günü merkez bankasý faizleri indirsin mevduat tek haneye inecek.Enflasyonu tek hane yapamadýlar ama hak yememek lazým mevduatçýyý tepe taklat ettiler.

8. Burgan bank Sým blokesi ile ilgili deneyimimi paylaþmak isterim.Baþýnýza gelebilir,bilginiz olsun istedim.Çarþamba günü 16 da sim kartý deðiþtirdim.30 dakika sonra yeni SIM kartýmla Burgan da sorunsuz iþlemlerimi yaptým.2 gün sonra SIM bloke oldu,Müþteri hýzmetlerini aradým,benden kimlik ve ýslak imzalý dilekcemi Whatsapp üzerinden gönderilmem istendi.Ehliyet ve dilekçeyi gönderdim,2 gün sonra tekrar aradým (bana bilgi veren olmadý)ehliyet olmaz nufus cüzdaný olmasý gerekli olduðu söylendi.Nüfüs cüzdanýný print edip altýna dilekçeyý yazýp tekrar gönderdim.1 gün sonra tekrar aradým,nüfüs cüzdaný fotokopisi olmaz resmini çekmeniz gerekliydi dediler,onu da yaptým tekrar ardým,Whatsapp sisteminde arýza var dediler.Þimde bunlar benle kafamý buluyorlar,yoksa ben kafayýmý yedim...

Sayfa 701/992 ÝlkÝlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •