Sayfa 702/774 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    1805 te yani kapanistan hemen once alim ve satim emirleri geri cekilmezse islem masrafi alınıyor mu arkadaşlar, .gun icinde alim ve satimdan 1000 de 2 veya 4. Artik kurumdan kuruma degisiyor bu.ondan bahsediyorum.bilen biri yazabilir mi.ben kesiliyor biliyorum.ondandir ki karanlik oda da yada hemen once bekleyen 1.1milyondan bir kismin geri Çekildiğini düşünüyorum.oyleyse sorun yok bence,.yaniliyorsam bilen bir arkadaş bu konuda bizleri aydimlatirsa sevinirim.
    Emir iptalinden dolayı kesinti yapılıyor ama çok ufak bir oran. 1 milyon lot emir girebilen biri için o kesintinin çok bir önemi yok. Her yerin var bir sahibi kendine göre bir planı vardır elbet. Bunu net olarak tahmin etmek zor. Kendisine sormak lazım ;)) artık fırça ressamın elinde tualde önünde ne cizer göreceğiz ilerleyen günlerde. Ya nasip tutan içinde satan içinde hayırlısı olur inşallah

2. Eyvallah cevap icin👍

3. Benşirketin potansiyeline inanıyorum ,otomotiv ,metro metrobüs ,tren ve savunma sanayindendeki işleri önemli olan ana pazara geçince zamanla daha da iyi olacağına inanıyorum ,safkar gibj bir şirketi sektöründe 21 milyon dolara (Avrupa’nın en büyük 3. Türkiye’nin en büyük olan )bir şirketini kuramazsınız

4. safkar hissesi saat başımı işlem görüyor.anlayabilmiş değilim bilen biri anlatsın lütfen.

5.  Alıntı Originally Posted by vertex_2035 Yazıyı Oku
    safkar hissesi saat başımı işlem görüyor.anlayabilmiş değilim bilen biri anlatsın lütfen.
    Her saat 55 geçe.. gelişen işletmeler pazarı hissesi şuan. Bu pazarda işlemler böyle.

6. Almak istiyorsaniz tavadan yazin 55 geçe hangi fiyattan eslesmis olursa size o fiyattan verir.yani diyelim ki fiyat en son 4.45 olsun ve 55 dakikadir t.e de 4.40 4.60 455 435 467 diye surekli degisti ve nihayetinde 55 geçe 453 acti.eger siz 55 ten once alima tavan fiyatını veya ona yakin bir fiyat yazarsaniz actigi 4.53 ten alırsınız yok 4.43 yazmışsaniz alamazsiniz cunku 4.53 fiyatiyla eslestigi icin size vermez cunku 443 yazdiginiz icin.sanirim anlatabilmisimdir.

7. Başvurunun ret edilmesi gibi bir durum olmaz sanırım.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Başvurunun ret edilmesi gibi bir durum olmaz sanırım.

Bir de acaba şahısların elinde fazla hisse olması olumlu mudur olumsuz bir durum mudur?Yüzde 34 yazıyor birinde.

Sayfa 702/774 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •