Onemli Gunler Banner
Sayfa 702/852 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Herkes dolu dolu.. hepimizin başından geçen, iz bırakan olaylar var.. yeni başlayanlar en azından yukarıda anlatılanlardan ders çıkarırlar..
    ---benim bildiğim ise zarar kes yapmak, stop koymak.. bu kimine göre yüzde 3 kimine göre yüzde 5 tir.
    Hem zararın büyümesini önler hem senelerce evladiyelik olarak bir hissenin geleceğini bekleyerek zamanınızı harcamazsınız.
    Kazancınız bol olsun.

2. benim demeye calıstıgım şey de bu, bişey anlatıyorsunuz seni okuyan vatandaş ne yapsın? alsın mı satsın mı? aaa ben bilemem ? eeee bu anlattıgının faydası ne bana o zmn? hiç bir fiyatın sonsuza kadar yukselmeyeceğini hiç bir fiyatın sonsuza kadar dusmeyeceğini buraya gelip yorum okumayı dusunen adam zaten biliyordur
    siz farketmeden burdan kesin donmeyecekmiş diye konusuryorsunuz, donmeye bilir, su an elinde hissesi olan ve ne yapacagını bilmeyen adamı sadece korkutuyorsunuz ve buna da insanı gorev yakıstırması yapıyorsunuz.

3. KARTN dibi 2706 dır. Onun altına gitmez. Ocakta bölününceye kadar 4000'i geçer. Bölününce 2 katına çıkar. Orada kurtulun. wrecker ( GLYHO ) dallaması olmasaydı bugün dibindeydi. Umarım iş bankası pazartesi GLYHO tabanına 20 milyon lot yazar.

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ınşallah buradaki durum önceki kötü örnekler gıbı olmaz. Enseyi karartmamak lazım en yuksekten alanın bıle yuzde on veya yirmiden fazla zararı yoktur.. Öyle aman aman zararda olan yoktur tahmınım.. Ama stopunuz olsun mutlaka bu çok önemli.. Benım için kaldırabıleceğim kar veya zarar bu kadardır dıyıp stop belirleyin gelirse bakmayın gözünün yaşına isterse dönsun fızana gıtsın.

AMA HİÇBİR ZAMAN PIYASA İLE İNATLAŞMAYIN EN ÖNEMLİSİ BU. İNAT ETTİM SATMAM VEYA TERSİ DURUMDA ALMAM DEMEYIN.. PIYASAYLA İNATLAŞANI BU PIYASA GÖMER..HIRS VE INAT BU PIYASA DA BİTİRİR ADAMI..
    baknız burda en azından tavsiye var, illa duracam diyosan stopunu koy ona da sımsıkı baglı kal denmiş, ama hiç bişi solemeden sadece kotu hikaye anlatmakta iş deil

5.  Alıntı Originally Posted by frd4306 Yazıyı Oku
    benim demeye calıstıgım şey de bu, bişey anlatıyorsunuz seni okuyan vatandaş ne yapsın? alsın mı satsın mı? aaa ben bilemem ? eeee bu anlattıgının faydası ne bana o zmn? hiç bir fiyatın sonsuza kadar yukselmeyeceğini hiç bir fiyatın sonsuza kadar dusmeyeceğini buraya gelip yorum okumayı dusunen adam zaten biliyordur
    siz farketmeden burdan kesin donmeyecekmiş diye konusuryorsunuz, donmeye bilir, su an elinde hissesi olan ve ne yapacagını bilmeyen adamı sadece korkutuyorsunuz ve buna da insanı gorev yakıstırması yapıyorsunuz.
    İlk mesajımda gayet açık ve net yazdım. Ne kazandık, ne düşündük, ne oldu.. Tekrar okuyun. Bir de bedelsizin ne olduğunu bir daha okuyun. 275 TL den 3 bin küsür liraya gelmiş bir hisseniz var ve şirkettin kasasına giren tek kuruş yok.. Biz tecrübelerimizi paylaşıyoruz kararı siz kendiniz vereceksiniz.

Grafik 4 saatlik kritik fiyat 2830 görünüyor. Bandın alt noktasındayız. Üst sınır 4166 çıkıyor. Kesinlikle YTD

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Dostum ben kimseyi burada yönlendirmiyorum, sadece düşüncelerimi yazıyorum olur yada olmaz herkes yanılabilir.Ama anladığım kadarıyla sen Kartn un iyi yerlere gelmesini istemiyor gibisin yazından onu anlıyorum ama şunu bilmelisin maç daha bitmedi bu yazdıklarını önümüzdeki günlerde sana kapak yapacağım... En basiti Sarky(6,50) o günkü fiyatı 18.08.2020 tarihinde %50,00 bedelsiz verdi ve geçen hafta 10,00 gördü - ikincisi Petkm (4,08) o günkü fiyatı 20.11.2020 tarihinde %20,00 bedelsiz temettü verdi bugünkü fiyatı 4,87 nasıl olacak bir düşün bakalım, ama Kartn sana çok pahallı geliyor bana ise ucuz geliyor anlaşamadığımız konu bu zamana bırakalım senin dediğin çıkarsa sana 5kg Sızma Zeytinyağı göndercem
    Benim elimde 1 hafta gibi aldığım, kendimi riske etmeyecek kadar birkaç hisse var ve bana göre de maçın sonu daha gelmedi. İlginç olan izlediğim kadarıyla onay gelene kadar doğru dürüst yorum yapmayanlar, hatta elinde hisse olmayanlar, onaydan sonra ve bugün birden küçük yatırımcı dostu olup! burada eski olaylardan örnek veriyorlar. O bahsedilen durumların çoğuna ben de elimde olsun olmasın şahit oldum. Her bölünmenin veya hissenin ayrı ayrı hikayesi vardır. Aynı süreç yaşanır yaşanmaz onu zaman gösterecek. Bence herkes kendi kararını kendi versin derim nacizane. İnşallah herkesin gönlüne göre olur. Y.T.D.

8. Arkadaşlar şimdi benim anlamadığım bi konu var bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim 😊 şimdi bugün galiba tabandan 15 bine yakın alım olmuş galiba . Kim bu 15 bin bu rakamdan alan ky mı? Burdan alan bu noktadan maliyetlenen ky ise yorum yok yorumsuz . Burdan alan patron Ya da başla balinalar ise bunlar nerden satmayı düşünüyor ki 15 bin lota yakın 3 binden maliyetlenmeyi göze alıyor? Bir diğeri ky nın 15 bin lot alma gücü mü var? Aklımda deli sorular.? Yorumlarsanız teşekkür ederim

Sayfa 702/852 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •