Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Sağlık Bakanı : 1 Haziran’dan itibaren kademeli olarak yurt dışından turist gelmesine izin vereceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Koca : Kronik hastalıklar ve büyüklerimizle ilgili kısıtlamalar bir süre daha devam edebilir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Aşı 5-6 ayda kullanılabilecek bir şey değil. En erken 8-10 aydan önce olabileceğini düşünmüyoruz. Aşı ile ilgili gelişmeler somut olduğunda gündeme taşınmalı.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : 1 Haziran’dan itibaren kademeli olarak yurt dışından turist gelmesine izin vereceğiz
    Arkadaşlar bu turistler geldi havuza, saunaya yemekhaneye girdiler tam gidecekler 3-5 tanesi hastalandı, bunları uçağa bildiremezsin gitsinler deye.

Şimdi kaldıkları otel de atıyorum Rixosta karantinaya alınacak, 14 gün bunlara otel sahibimi bakacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı: 65 yaş üzeri vatandaşlarımız icin en fazla 1 yakınıyla 1 aylık sadece gidiş yönünde sabit bir yere gitmelerine izin vereceğiz
    Tek yön felan yanlış anlaşılabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu turistler geldi havuza, saunaya yemekhaneye girdiler tam gidecekler 3-5 tanesi hastalandı, bunları uçağa bildiremezsin gitsinler deye.

Şimdi kaldıkları otel de atıyorum Rixosta karantinaya alınacak, 14 gün bunlara otel sahibimi bakacak?
    Atatürk havalimanı
    Bu arada Yunanlılar karantina oteli düşünüyorlar bu tür durumlar için

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Allah yardımcıları olsun.

Ben markete gidip gelmek için maskeyi 15 dakikalığına zor taşıyorum, bunalıyorum.

Hem de sınav esnasında maske takmak, bu sıcaklarda.
    Çocukların Allah yardımcısı olsun.

O egeli ben değilim

Bakıyorum da Dünyada Corona vakalarının yeni pırtladıgı ülkeler var Meksika, Pakistan, Bangladeş gibi, her halde ülkeler yazın sürü bağışıklığına geçecekler, bunun başka açıklaması yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •