Sayfa 704/1002 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Memur ve emekliler olarak baboyu aldik. Besktasta oynuyordu ya. Bize geldi. Babo bobo bobi bubu.

2. tsla %11.5
    neegzel elalemin kağıtları çift haneli yüzdeler yapıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kaşınma bozkuş moral sıfır hıncımizi senden almayalım
    Yabcak bişii yok abi, yıllardır cisim geliyor diye diye dilimde tüy bitti, kimse dinlemedi... Alış hergün gelen zamlara, zamanında yabtığın stoklarda eriyince napacan onu düşün

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Rosense abi sende benim gibi sürekli not alıyon kritik seviyeleri,
    Abi senden ricam eğer ki iktidar değişirse bu yüzdesel rakamı not alırmısın, daha sonraki iktidar değişiminde karşılaştırırız.
    Kim gelirse gelsin bir önceki iktidarı aratır bence zamanında atalarımız boşuna dememiş,
    Gelen gideni aratır diye.
    Reis i mumla arıycaz
    ben de ayni fikirdeyim.

fenerbahce gibin oluruz herhal...
    burda çok güzel eleştiriler yazan çok sistematik düşünen arkadaşlar var.

ama su an herkes belli şeyleri görmezden geliyor ve o da vakti gelince 1 er 1 patlar..

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Memur ve emekliler olarak baboyu aldik. Besktasta oynuyordu ya. Bize geldi. Babo bobo bobi bubu.
    Dr Lara veriyor du. Onlarda avcunu yaladı. Asgari ücret ten az fazla alır artık.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yabcak bişii yok abi, yıllardır cisim geliyor diye diye dilimde tüy bitti, kimse dinlemedi... Alış hergün gelen zamlara, zamanında yabtığın stoklarda eriyince napacan onu düşün
    Benim durumum kötü değil. Total de yine avantajlıyim. Bir asgari ücreli var evde. Oğlanın gelirini artırdım mı yeterli. Stok var. Kredi kartı ile altın alamam orda sıkıntı var
    Bende karttan faiz yerim. Karta %2 olur faiz. Komisyon %6 den fazla

7. Şimdi de ihracatçının %25 dövizine çöreklenmişler.İhracatçı hayatta o parayı vermez.Parayı yurt dışında tutar.Herşey zincirleme çorap söküğü gibi daha da zıvanadan çıkıyor.İşleyen ekonominin bir dişlisini bozarsan zincirleme tüm sistem çalışamaz hale gelir.Viop bu işten uyuz kaptı Acaba ereğli,şişe,froto ya satış gelir hesabına -%046 aşağı çektiler ama ihracatçı şirketlere satış geleceği kanaatinde değilim.

8. Muhalefeti, iktidarı, sendikası, bürokratısı, siyasetcisi, sanayicisi, işletmecisi, bilimum ağırabi kimler varsa toplansın bir ortak çıkar yol bulsun biran önce oturup düşünsünler.
    Türkiye yi seven ünvanını, koltuğunu, tarafını düşünmemesi lazım. birlik olmak lazım, bu inatlaşma ile herkes zarar görür

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 704/1002 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •