Sayfa 705/1000 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by pscyokinesis Yazıyı Oku
    bankadan bankaya ekstra %1 koyan bile var eurobond satış fiyatına .

Fazla bilmeyeni çok banka araştırmayanı öpüyorlar ne yazık ki
    hangi bankalar iyi bu konuda

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    Buralar artık dip bölgeler
    dün 95-96 dan 2036 almayan
    bugün 99 verdi.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    +3% yaptı bugün eurobondlar.

dün alanlar iyi kar ettiler.

Ben de cuma aldıydım ucundan faydalandım. Dün de alsaymışım keşke

ytd
    Dün alamadım, ziraat online şubede elimizde kalmadığı için satamıyoruz cinsinden bir hata ile satış yoktu, tüm gün denedim. Bugün de alamadım, yine yok. O kadar kızıyorum ki.. Zamanlamasını o kadar ayarlamaya çalış doları hazırla ama zamanı gelince de alama. Ülkenin en büyük bankası, böyle fırsat çıkınca kapatıyor satışı, ne demek elinde yok bul al piyasadan. Muhtemelen büyük müşterilere özel olarak ayırıyorlar bu gibi zamanlarda.
    Kafamdakini yapamayınca, hesaplarım planlarım tutmayınca gerçekten çok kızıyorum bu aracı kurumlara.

4. Daha çooook fırsat çıkar merak etmeyin...
    Bi seyler yazdim ama sildim...neme lazim kel kâzım

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Daha çooook fırsat çıkar merak etmeyin...
    Bi seyler yazdim ama sildim...neme lazim kel kâzım

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Türkiye'de kriz bitmez.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Dün alamadım, ziraat online şubede elimizde kalmadığı için satamıyoruz cinsinden bir hata ile satış yoktu, tüm gün denedim. Bugün de alamadım, yine yok. O kadar kızıyorum ki.. Zamanlamasını o kadar ayarlamaya çalış doları hazırla ama zamanı gelince de alama. Ülkenin en büyük bankası, böyle fırsat çıkınca kapatıyor satışı, ne demek elinde yok bul al piyasadan. Muhtemelen büyük müşterilere özel olarak ayırıyorlar bu gibi zamanlarda.
    Kafamdakini yapamayınca, hesaplarım planlarım tutmayınca gerçekten çok kızıyorum bu aracı kurumlara.
    Geçen Burger'deki MT bana bundan bahsetti.

Dedim bak Vakıf'ta fiyatlar böyle böyle sizde niye yüksek diye... Dedi ki biz sizin adınıza Merkez Bankası'na ihaleye giriyoruz vs vs güncel fiyatı alıyoruz o anki, sonra satıyoruz. Fiyatı düşük gösterenlerin elinde mal olmayabilir gibisinden konuştu.

Aldığım fiyat TEB'deki ile aynı olunca aldım malı verdiği fiyattan. Bi önceki sefer sanki burger teb'den de pahalıydı diye hatırlıyorum ama bu sefer öyle değildi.

Hayırlısı diyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Daha çooook fırsat çıkar merak etmeyin...
    +1 .......

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Geçen Burger'deki MT bana bundan bahsetti.

Dedim bak Vakıf'ta fiyatlar böyle böyle sizde niye yüksek diye... Dedi ki biz sizin adınıza Merkez Bankası'na ihaleye giriyoruz vs vs güncel fiyatı alıyoruz o anki, sonra satıyoruz. Fiyatı düşük gösterenlerin elinde mal olmayabilir gibisinden konuştu.
    geçen hafta burger mt ye sizin eurobond fiyatları piyasaya göre yüksek olur dediğimde, bi.. öğretilmiş-tembihlenmiş tepkilerle olur mu canım ne alakası var gibisinden bi dellenir gibi oldu..

dedim, az önce şu şu fiyattan aldım.. (gerçekten almıştım).. sizde fiyat nedir?

ufak bir sessizlik oldu.. sonra.. yoook biz o fiyatı veremeyiz, biz piyasadan bulup satıyoruz ya falan bir şeyler dedi..

eurobond muhabbetimiz o noktada sonlandı kendileriyle.

Sayfa 705/1000 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •