Sayfa 706/1001 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hoppala
    Bozkurt senden treder olmaz dip diye 3-4 kere aldın zararla kapattın.
    tahvil faizleri 1 puan aşağı gelmiş , dolares hava bozulmazsa 7.98-8.00 lere pike çekme durumu varken bence yanlış hamle olmuş.
    yukarda saydığım temel analiz birde teknik analizi mevcut onuda arkada Çako çıkınca yazdım kopye çekmesin diye , bak yazmış 6.97 yine girdim diye
    Yanlış trade ettiğimden oldu abi birde iki gün boyunca zopa yiyince ister istemez korkuyorum piyasadan, kâr cebe yakışır dedim.
    ama 6.66 dip olasılığı yüksek, ilerleyen günlerde hakkaten dipmiş diyebiliriz, kimbilebilü ki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    -813,9 mio USD yabancılar...

*TCMB: Haftalık yurt dışında yerleşik kişilerin mülkiyetindeki hisse senedi net değişimi -813.9 Mln (Önceki 60,4 Mln)

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yanlış trade ettiğimden oldu abi birde iki gün boyunca zopa yiyince ister istemez korkuyorum piyasadan, kâr cebe yakışır dedim.
    ama 6.66 dip olasılığı yüksek, ilerleyen günlerde hakkaten dipmiş diyebiliriz, kimbilebilü ki
    Güle güle harca şuanki hareketlerin nedeni kur ve tahvil faizi ile ilgili bankalara bakan bir müddet bu enstrümanlara bakarak oynamalı bence ben kapanışa ve yarına göre hareket edicem.

Rus Tankları Ukrayna'ya Doğru Hareket Ederken,
    Dünya 3.Dünya Savaşının Yakında Patlak Verme Olasılığını Destekliyor

https://twitter.com/GirkinGirkin/sta...99181057024000
    http://theeconomiccollapseblog.com/a...ld-soon-erupt/

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bankalardaki hikaye kısa vade bitti.
    Yeni hikaye yazılmadan gelene mal verirler.
    Daha dün yazdığına bak Birde laf ediyorsun, kimin orası burası oynuyor çok net...

6.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Daha dün yazdığına bak Birde laf ediyorsun, kimin orası burası oynuyor çok net...
    Çako sen bu işi bilmiyorsun neden diyecen bir insan bu kadar okuduğunu anlamazmı biraz diyordum ama bu alıntıları koyduktan sonra tamamen anladım bayağı mala bağlamışın bu borsada.
    Hadi sen eski batıklardansın ne yazmış bulut abin hikaye dün dolares kaçtı 8.39 dün ne yazdım 8.27 altı 8.18 teknik olarak burada görüş belirttim bu banka için hikayedir.Sonra ne olmuş 19 küsürlerdeki 10 yıllıklar 18 küsürlere gelmiş buda hikayedir , sonra ne olmuş ORDİNO bitmiş bak nasıl denek getirmişler.
    Bak bunlar treder için kısa vade hikayedir.Ama senin gibiler anlarmı yok oynar başlıklı ÇAKOCUM.

7. Bugün oluşacak bar ve kapanış, daha çok önem kazanmaya başladı...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Çako sen bu işi bilmiyorsun neden diyecen bir insan bu kadar okuduğunu anlamazmı biraz diyordum ama bu alıntıları koyduktan sonra tamamen anladım bayağı mala bağlamışın bu borsada.
    Hadi sen eski batıklardansın ne yazmış bulut abin hikaye dün dolares kaçtı 8.39 dün ne yazdım 8.27 altı 8.18 teknik olarak burada görüş belirttim bu banka için hikayedir.Sonra ne olmuş 19 küsürlerdeki 10 yıllıklar 18 küsürlere gelmiş buda hikayedir , sonra ne olmuş ORDİNO bitmiş bak nasıl denek getirmişler.
    Bak bunlar treder için kısa vade hikayedir.Ama senin gibiler anlarmı yok oynar başlıklı ÇAKOCUM.
    Bulutcum doların düşüşü ve bankaların çıkışını görüyor zaten herkes. Mesele senin gelene gidene verirler demen... Ve sonrasında bunları yazman... İlk görüşüm hatalıydı de canımı ye. Ama Malak oğlu Malak gibin hakaret ediyorsun sadece ağzından salyalar saçan bir it gibi

Sayfa 706/1001 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •