Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Viop - XXVII

Bu milleti hiiç tanımayan Cenciz yakı$ıklısı $imdi mal kimin bakıyodur bi o yana bi bu yana ).

MukadderAt...

Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Herkes MB ye odaklandı ama yurtdışı da iyi düşüyor...
    Oraya bakmayanlar da çuval riskinde..

Herkes merkez bankasına odaklanmış..sp dün 3590 ı aşağı kırdı..Dow da 29400 kırarsa aşağıdaki gapları doldurma yolculuğuna çıkabilir..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4. evet kullanılmıyor,piyasa cezayı kesmiş zaten sana faizler 14 üstü 15 e dayanmış,enflasyonunu düşür,sonra düşürürsün politika faizini diyor,.........

10.25 öyle kenarda duran kullanılmayan faiz şu an ben olsam glp yi kaldırırım,politika faizi 14.75 derim ,gerekirse artırırım,gerekirse düşürürüm derim......

5. İtalya'da Bölge Meclisi Başkanı mafya ile iş yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı

yorumsuz....

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mecacı aldın mı naci reis
    en az 500 oda kesmez 600olsun
    diyo pala
    başkan halen mecac veriyor pala
    yap gereğini patlat 500 puan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by describe Yazıyı Oku
    "Hızla mutasyona uğrayan, antikor oluşturmayan korona virüse karşı aşı hiçbir işe yaramaz. Kızamığın aşısı olur soğuk algınlığının, nezlenin aşısı olmaz. Kişi hayatı boyunca 200 kez nezleye, soğuk algınlığına yakalansa dahi vücudunda antikor oluşmaz. Bu yüzden, hızla mutasyon geçiren korona virüse karşı da aşı geliştirmek teknik olarak mümkün değil. Korona virüse karşı aşı diye tutturmaları tam bir küresel sahtekârlık. Düşünün, dünya üzerindeki 7 milyar insandan 600 milyonu aşı yapmaya zorladıkları takdirde ne muazzam paralar kazanacaklar."Dr. Montanari, kış aylarında yapılan soğuk algınlığı aşılarının da sahtekârlık olduğunu belirtiyor ve "Korona virüse karşı yapmamız gereken, bağışıklık sistemimizi güçlendirmemizdir" diyor.

İtalyan bir virolog imiş bunları söyleyen.. devamı için ..... https://www.yenicaggazetesi.com.tr/i...ik-57468yy.htm
    Benzer cümleleri 3-4 ay önce ben yazdığımda bu başlıkta birisi tarafından bilimsel olmamakla suçlanmıştım. Allah'ın kör cahili ile ne uğraşacağım deyip engelleyip geçtim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. önceden fiyatladı sanki borsa 1310 belki de bu senenin zirvesidir(yurtdışı yukarı devam etmediği sürece) ytd

Sayfa 706/1002 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •