Onemli Gunler Banner
Sayfa 707/1005 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: Viop LI

1. faizler %50-60 olursa 1 birim fiyattaki aldığın evi 10 birim fiyattan kime iteleyecen birde böyle düşünmek lazım ha 2-3 yıl önce 1 birim fiyattan aldıysan onlar hariç gidip balon olmuş gayrımenkul u satmak zordur.

2. Bahçeli: "Faiz artışı yatırımı caydıran, üretim çarkına çomak sokan, kredi ihtiyacını pahalandıran politik bir tercihtir.

Ancak Türkiye'nin ekonomik istikrarı ve ekonomik huzuru elde etmesi için alınması gereken kısa dönemli ve can yakan tedbirler vardır. Parlak geleceğimiz için bu külfete katlanmak kaçınılmazdır."
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    o da omegası yükseklerden

dün garan almıştım sbah açılışta verdim endeksi beğenmiyorum

belli olmaz tabi ama keyifli değil faiz kararına kadar tırt
    Bereketli olsun, bayrama kadar piyasada büüüle vurkaç yaparlar sanırım 3.fırına yımırtalı pideyi attın
    Faiz kararı beklentin nedir, indirirler mi bindirirler mi 22 sinde sence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Bu fiyatlardan bu faizlerle (taşıt kredisinde süre sınırı falan da var)

Çıtır çerez gibi araba satılıyor.

Arkadaş 2015 tiguanı ilana koydu başında kavga çıkacak nerdeyse.

5. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Aldığım kira eskiden aidatın 2 katı idi şimdi %25 altında. Asgari ücret artınca aidat da artıyor.

Bu hafta asgari ücret belirlenmesi lazım.

Biraz önce Devlet Bahçeli'yi dinliyordum, bizim faize bakışımız bellidir değişmemiştir, faiz yatırımları olumsuz etkiler dedi. Yatırım, üretim, istihdam, ihracat devam dedi.

Öte yandan başka cümlesinde sürekli üretim artışı gelir adaletsizliğine neden oluyor, doğayı bozuyor buna dünyada çözüm bulunmalı, sürdürülebilirlik vs önemli dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
    Bear_Bull
    @BearBull26

7. bir hikaye oluşsun 1 ay oldu halen hani bir ekonomik program açıklaması yok.
    Yada işte şu gün yeni bir ekonomik politika programı başlatacağız gibi bir açıklamada yok ki

8. Asgari ücret şimdi zamlandı %34 zamlanmış.

Net 11402 TL olmuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 707/1005 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •