Sayfa 707/844 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 15 milyar ciro yapsa bu yıl ortalama %14 olsa net kar marjı 2,1 kar yapar HBK 4.5 çıkıyor 25 FK ile 112,5 TL yapıyor.. YTD tamamen uydurma bir hesaptır.

2.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    adamlar nerden satarsalar kardalar maliyetleri 5 tl hayırlı olsun biz alışmısız hissesiz yatamıyoruz
    şu an solo gesan 30 fk, europower 45 fk. gesan ortalaması 37 fk bir nevi. bilançolar iyi gelirse bu değerler düşecek tabi ama öte yandan astor 20 fk. bunlarda 20 fk ya gelse kimse neden geldin demeyecek. bu europower ı arz etmeleri işleri çok bozdu. birde şu yatırımlarda %40 patronlar ayrıca ortak oluyor bu duruma inanılmaz kızmış durumdayım. ulan zaten gesandan ortaksın birde dolaşıp neden ayrıca kendine ortaklık açıyorsun çakal. o zaman her yatırım yapan patron dönsün kendini %40 ortak etsin bi uyanık sen misin? unutmayın biz sadece ve sadece fiyata ortağız başka hiç bir şeye değil. bunlara firma ve sektör güzel diye göz yumduk tokatı yedik, hakkımızda hayırlısı.

Siz sakın bana bakmayın kendi kararlarınızı kendiniz verin zira herkesin rahatlık ve risk seviyesi değişiyor.

Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Astor atağa geçti. Bilançosu nasıl sizce? Geçen yıla göre x2 yapmış
    astor güzel döndü darısı bize artık..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    hacimsiz bir şekilde düşüyouruz. artık daha fazla dayanamadım ve 52 liradan tamamını verip çıktım. allahından bulsunlar.
    hayırlısı olsun..

yukarılarda beklenti bitince vermeyi kendi adıma az önce de yazdım kurala uyamıyoruz. aşık oluyoruz nedense
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun..

yukarılarda beklenti bitince vermeyi kendi adıma az önce de yazdım kurala uyamıyoruz. aşık oluyoruz nedense
    haftaya taban serisi devam ederse belki 30-40 bandından fırsat verir mi acaba diye sattım zira gidişata bakınca neden olmasın diyorum. gerçekten bu noktada duygularımıza hep yenik düşünüyoruz halbuki borsada gerçekten bir makina edasıyla iş yapmak gerekiyor.

6. şuda bir gerçek pandemide vb. nasıl hızlıca düştü ise hisseler şimdide benzer görüntüler var borsada kaybedilen borsada kazanılır sepet yapmadığımızdan kıvranıyoruz basit kuralları uygulamamız lazım neyseki kardan zarar geçen yıl sermayemi gesan vb. sayesinde *5 yapmıştım 1 katını verdik ondada %70 nakite geçmiştim. şimdi seçim sonu azar azar ilave alırım ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Astor atağa geçti. Bilançosu nasıl sizce? Geçen yıla göre x2 yapmış
    Son seyrege göre kötü geçen senenin ilk çeyreğine göre iyi.

Şirketin ilk çeyrekleri genelde zaten düşük. İşleri 2. çeyrek ile artıyor. Bunu da faaliyet raporunda belirtmişler.

Yüzde 40 ihracat hedefi ilk çeyrekte tutmuş.

Net yabancı para pozisyonunda artıda. Borç azalmış. Nakit ve benzerleri artmış. Malum halka arz şirketi.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    herkese merhaba!

sorulması gereken

GESAN mı biriktirmeli ? yoksa EUROPOWER mı

ya da her ikisi mi?

görüşleriniz ışık tutacaktır eminim bir çok kişiye saygılar.
    Bence bu sene gesan çok güzel bilançolar görücez önumuzdeki sene itibarı ile eurowoper toplanır çogu yatırımı seneye bitecek...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 707/844 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •