Sayfa 707/996 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Çin aslında bir yandan olağan dışı / üstü yani
    Bir gayret sarfediyor
    En son sırf bizim için bir açıklama da yaptı
    Ne dedi Türkler yağlı dana ve koyun etini bir süre çok tüketmesinler
    Yani solunumla alsanda bunu içeri bünyeye
    Bir karaciğer bağlantısi var demekki
    Yani hayvansal yağ iyi gelmiyor bu virüse demekki
    Buna süt yoğurt peynir yağı da dahil olmalı
    Sadece fikir yürütüyorum ama o uyaridan bunu çıkarımladım
    Hastalanirsam brn direk gittim o zaman, karacigerde yaglanma var ve et ve sut urunu disinda pek bir sey yemem.

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ekşi de 450 AVM iflas etmek üzere diye sayfa açılmış, bu beni çok üzdü kışın ısınmak yazın serinlemek için kullanıyordum,birde 4 mevsim bedava çiş için,hani avm ler doluydu
    Bu olursa yerel esnaf bayram eder, bir ulkede en gereksiz seylerden birisi de avmler, insanlari kafes gibi icine atip orada zaman gecirmelerini sagliyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    sn Hkm mesleğinize saygım var ama bu tıpçılar da siyasilerden farksız çıkmadı, birisi çıkıyor türk geni diyor, birisi mutasyona uğruyor aşısı olmaz diyor, birisi çıkıyor hiv gibi hastalarda farklı özellik gösteriyor herkeste işe yaramaz diyor, birisi griptir hapşırınca geçer vs. vs.

yani eminim ki halk bence hiçbirisine inanmıyor, bikaç aya geçer lafına inanmak istiyor, ümitlenmek umudunu kaybetmemek istiyor.

şimdi belki bilimsel yazı vs. çıkarıp diyeceksiniz aha kardeşim burada yazıyor bu işin doğrusu budur ama halk ona bakmaz, twittera bakar ahaber e bakar, orada gördüğü tam bir yalan, karmaşık haberler silsilesi.

o yüzden kendinizi yormayın bence. aşısı çıkmayacak. çıksa da her ülke kendi aşısını çıkaracak, rusya abd nin aşısını ya da abd çin in aşısını ülkesine sokmayacak.
    aşıyı bulan tabi ki de etken maddeyi kimyasalı patentleyecektir, o zaman herkes kendi aşısını yapamayacak belli bir süre boyunca.

4. Şu ölen sayısı gerçek değil vs. derken nasıl saklanacağını düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Şu ölen sayısı gerçek değil vs. derken nasıl saklanacağını düşünüyorsunuz?
    Valilik onunde kendını yakan adamı kalp krizinden öldü demişlerdi. Bu konuda yaratıcı olacaklarına hem fikiriz

6. Bu virüs doğaldır veya yapaydır bilmem. Ama gerçekle yaraltılmak istenen korku paralel değil. Pompalanan korku daha fazla. Sokağa çıkma vs. gibi önlemler sağlık sistemi çöküp bir anda 100 binler hastalanmasın diye ama algı sanki ebola gibi kapan ölecek şeklinde.

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Valilik onunde kendını yakan adamı kalp krizinden öldü demişlerdi. Bu konuda yaratıcı olacaklarına hem fikiriz
    Kaç kişiyi gizleyebilirler.

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hastalanirsam brn direk gittim o zaman, karacigerde yaglanma var ve et ve sut urunu disinda pek bir sey yemem.
    Sanırsam karaciğer için turşu greyfurt başta
    Sebze Meyve ağırlıklı

Sayfa 707/996 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •