Sayfa 708/1000 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yanlız o tablodakilere uymuyor bugünkü durum.
    Tablodaki düşüşlerde Borsa çökmüş zaten ACC'de çöküşe iştirak etmiş.
    Dün ise endekste yüzde olarak sıradan bir düşüş vardı ama aynen endeks kadar düştü ACC
    Yani bence tarihi bir durum.
    kesinlikle haklısınız. Zaten yükselişlerde gıdım gıdım yükseliyor. Düşüşleri türevle karlı kapatıyor diye almıştım. Dünkü düşüş, bana göre faciha. 0,30wu geçmeseydi, neyse falan diyecektim ama şu hal beni korkuttu. Tcd'den dahi fazla düştü ya, inanamıyorum. Ulan tcd son zamanda seni defalarca katladığından bu düşüş normal olur. Bu nasıl türev? Onca ralliyi ıskaladın zaten. Bu düşüşte neyin kafasını yaşıyorsun derler adama. inşallah bu düşüş, yol kazası olur ve sabredip tutan dostlar kazanırlar

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kesinlikle haklısınız. Zaten yükselişlerde gıdım gıdım yükseliyor. Düşüşleri türevle karlı kapatıyor diye almıştım. Dünkü düşüş, bana göre faciha. 0,30wu geçmeseydi, neyse falan diyecektim ama şu hal beni korkuttu. Tcd'den dahi fazla düştü ya, inanamıyorum. Ulan tcd son zamanda seni defalarca katladığından bu düşüş normal olur. Bu nasıl türev? Onca ralliyi ıskaladın zaten. Bu düşüşte neyin kafasını yaşıyorsun derler adama. inşallah bu düşüş, yol kazası olur ve sabredip tutan dostlar kazanırlar
    Umarım durumu düzeltirler
    Ama ani olarak büyüyen fonların başına gelen şey bu galiba.
    Daha önce TCD'de yaşandıydı, o toparladı
    Şimdi GPG'de durum aynı, kısa zamanda aşırı şişti toparlayacakmı bakalım
    ACC'de durum benzer gibi.

Zamanla göreceğiz bakalım.

Yanlız MAC,GMR ve TKF'ye bakınca BİST'teki artış trendinde büyük bir fırsatın kaçırıldığı görülüyor.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ben kısa süreli borsacı sendromuna yakalandıklarini düşünüyorum üstad. Bazen paniklersin hangine elini atsan elinde kalır. Saglıklı düşünemezsin. Sonra duzelir. Zaten aman aman bi çöküş yok şimdilik. ve zaten bi acelem de yok
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4. Tte
    - %1,71

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Doğru tespit. Ben satışı vermiştim sabah bari bugün tatlı ayrılalım. GMR ve MAC yanına TCD yanına OPB. Ama doğru zamanlama ile. ABD yaptırım konusu yaklaşıyor çünkü.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://www.bloomberght.com/abd-de-i...di-2239898-amp

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. FED faizi sabit bıraktı
    Zaten beklentide buydu.
    Açıklamasındada herşey gayet güzel dedi özetle.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben anlamiyorum
    Herkes acc den sikayetci ama kimse terketmiyor
    Kardesim sizi baglayanmi var satin gecin o zaman...

Biz burada tcd nin anasina avradina da cok sovduk...boyle zamanlar olacaktir...fon isi sabir isidir
    Haftalik ekside olabilirsin
    Kapat ay sonu bak...aylikta ekside olman imkansiz fonlarda yatirimci kalmaz...aylikta ekside olacagina inanarak hala fondaysan da...
    O da ilginc...
    Sana niye bu denli dokundu bu web..
    Millet bu fona düşüşlerde korunma amaçlı girmedi mi, öyle empoze edilmedi mi..
    Öyleyse eleştirmeleri kadar doğal bir şey yok yani.

Sayfa 708/1000 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •