Sayfa 71/305 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 561 - 568 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Engellemiş arkadaş beni...doğruları yazınca engellersin tabi....10 yılda maliyet eksiye geçer verdiği temettülerle..sen kimi kandırıyprsun ve arkadaşın maliyet 0.90 a anca düşmüş..ulan büyüme Yok diyorsun gelip burda 10 yıldır elimde diyorsun...çocuk mu kandırıyprsun git büyüme ve temettü olan şirkete yaz buraya yazma

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum Amerika'yı keşfetme gerek yok bu hissede olan çok eski yatırımcılar var.
    Bu hissenin karakteristiği belli. Hikayesi yok, sanayi şirketi değil.
    Zaten son 5 yıllık kaar durumuna bakarsan çok ciddi sıçrama göremessin.

Bundan sonra olursa zaten hisse ederine gider ama dediğin gibi 4 yılda maliyet vs bu kaar oranı ile çıkmaz.
    Hisse guzel mi bana göre çok güzel. Memur hissesi al biriktir.
    Şu an için daha ötesi yok.
    Daha 2016 nın temettüsünü almadan 2017 temettüsünün tarihini mayıs olarak tahmin etmek zor.
    Şirket artık ödemelerim kasım da diyebilir, bu sene dediği gibi,

2. Gerilmeye gerek yok benim emekliliğe daha 9 sene var...kimi icin hisse iyi dir kimi icin kötü hissedir. Bakış acılarımızin farklılığı bizlerin zenginlidir..daha iyi olacak hissemiz olumlu olalım..birbirimizi üzmeyelim.safları sıkı tutalım....sonuc
    Bu verimlilikte bu kadar ucuz hisse yok gibi

3.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Ben senin 2 tl üstü olma ihtimalini sevdim.
    bence bu hisse tam ''kayıp kentin yakisiklisi''

4. Bu seviyeden temettüyü versede kuzuları da katsak cok iyi olurda ,yk yetkiyi kullanmak icin 21 kasım i zorlacak gibi geliyor......

5. CRDFA - Creditwest Faktoring

Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Bu seviyeden temettüyü versede kuzuları da katsak cok iyi olurda ,yk yetkiyi kullanmak icin 21 kasım i zorlacak gibi geliyor......
    Kasım'a daha cok var sn berk....temettünün tarihi de belli..bu yükselişinin tek sebebi olabilir 2.Ç bilançosu beklenenden iyi gelecek olmasından kaynaklanabilir diyebilirim..bilanço açıklandığında zaten bu fiyatlarda olmayacaktır..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu hisse 10 senedir aynı ker yapı yo cek bozmaişi yapı ni hayetinde develasyonoldu bugün 10 sene önceki paray la kimse işyapmıyor yavaş yavaş başın da 1 olan cekler 2 leyazılıyo buda yavaş yavaş kerı 2 yekatlar seneye kerda artış olur bugün bozulan cekte yüzde 16 fayizalınıyo bugün 80 milyon arttırılmış sermayevar bunuyanıda kasDa 80 milyonda birikmiş kerıvar 80+80+160 milyon yani komisyonharic 80 milyonluk hisseye 25600 fayiz geliri elde ediyo fayizlerin yükselmesi olumlu yansır

7.  Alıntı Originally Posted by erkangoc Yazıyı Oku
    Bu hisse 10 senedir aynı ker yapı yo cek bozmaişi yapı ni hayetinde develasyonoldu bugün 10 sene önceki paray la kimse işyapmıyor yavaş yavaş başın da 1 olan cekler 2 leyazılıyo buda yavaş yavaş kerı 2 yekatlar seneye kerda artış olur bugün bozulan cekte yüzde 16 fayizalınıyo bugün 80 milyon arttırılmış sermayevar bunuyanıda kasDa 80 milyonda birikmiş kerıvar 80+80+160 milyon yani komisyonharic 80 milyonluk hisseye 25600 fayiz geliri elde ediyo fayizlerin yükselmesi olumlu yansır
    Hocam ne yazdın ne yazmak istedin acaba ? Ama kesin güzel şeylerden bahsetmişsindir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 6 haziranda
     Alıntı Originally Posted by oyuncu Yazıyı Oku
    noldu bu hisseye ya 2 gündür... 1 senedir ne güzel alışmıştık ölü moduna... kaç olmuş diye merak bile etmiyordum artık... hayır foruma yazan kişi sayısı da epeyce coğalmış... maşallah... hadi bakalım....
    yazmışım...
    aha 27 temmuz bakıyorum foruma yazan sayısı daha da artmış... fiyat da 1,83 olmuş... bu sene değişik bir hareket mi yapacak ne edecek... hayretler içerisindeyim... normalde nisanda mayısta temettüyü almış, şuan 1,30-40 bandında takılıyor olmamız lazımdı

karı arttıramıyor adamlar... kac senedir 25 milyon kar... ben olsam kovardım yöneticilerini... bu ne her sene 25 milyon kar mı olur... enflasyon var memlekette... arkadaş hiç mi taşınmazınız ofisiniz vs yok... yeniden değerleme falan bari uydurun birşey... 35lere 40lara çıkmış olması lazımdı şimdiye... o yüzden tahtanın yüzüne bakan yok...

he işte tek tük ilgi çekiyorsa o da diğerlerine göre ucuz kaldığından... neyse... 2 leri gecelim bari temettüye kadar... seneye ki temettüü de mayısta isteriz arkadaş... böyle saçma şey mi olur eski köye yeni adet geldi bu sene hangi sivrinin fikri ise...

Sayfa 71/305 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •