Sayfa 71/172 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Videoyu baştan sona izledim. Bazı bölümleri 2-3 defa izledim. 3 saat izlemişimdir.

Erhan bey Emekleriniz için teşekürler.

Böyle açıklamalı formül dili anlatılınca taşlar yerine oturuyor. Rahat anlaşılıyor.

Daha önce bir kaç defa bu formüller ne anlatıyor diye uğraştım , anlamamıştım. İnternette açıklayan bilgi veren varmı diye araştırdım ne kaynak ne video bulmuştum.

İdealin kaynak kısmı malesef olumsuz yönü. Böyle videolar giriş yapmak için çok faydalı.
    Girişi anlayınca devamını kişi kendisi getirebiliyor.

C# dilinde kullanılan ifadeler semboller metatrader dilindekilerine benziyor.

Proğramcılarda zati birçok proğramın yazım dili birbirine yakın diyorlar.

Mesela meta4 dili için yazılmış 2000 sayfadan fazla kitapcık yayınlamış metatrader. İdealde böyle bir girilimde bulunması lazım.

Sizin bu video ideal için formül dilini anlatan ilk ve tek video

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu video ile kendi sisteminizi yazabiliyor olmanız lazım eksık kalan yer var mı ? en azından deneyebilmelisiniz.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Anlattıklarınızla bir çok indikatöre dayalı sistemi tahmin ediyorum yazabilirim. İleriki günlerde idealin demosunu indirip denene çalışmaları yaparım.

Eski hissenet de idealin başlıklarını ilk sayfadan itibaren okuyup formülleri arşivlemeye başlayacağım.

Birde idealde algonun dışında robot ve optimizasyon örnekleri var. Sistemi optimize yapılacak şekle nasıl dönüştüreceğiz.
    Robot dediğimiz şeyin algodan farkı nedir .

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Anlattıklarınızla bir çok indikatöre dayalı sistemi tahmin ediyorum yazabilirim. İleriki günlerde idealin demosunu indirip denene çalışmaları yaparım.

Eski hissenet de idealin başlıklarını ilk sayfadan itibaren okuyup formülleri arşivlemeye başlayacağım.

Birde idealde algonun dışında robot ve optimizasyon örnekleri var. Sistemi optimize yapılacak şekle nasıl dönüştüreceğiz.
    Robot dediğimiz şeyin algodan farkı nedir .

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orasi biraz daha ileri boyut olur kendi sisteminizi optimize etmek.

Hemen hemene ayni seyler algo algoritmanin kisaltmasi stratejinizi kastediyor. Robot ise bu stratejinin yani algonun otomatik hale gelmesi diyebilirim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    Erhan, Öncelikle eline sağlık. Zahmet edip uğraşmış ve bayağı bir zaman ayırmışsın.
    ilk videoyu seyrettim. Gayette güzel ve yeterli uzunlukta olmuş. 2. videoyu da ilk uygun zamanımda seyredeceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    A1 Den kalan Ocaktan ıtıbaren KAR = 368,30 TL idi

Bu haftayla beraber İnfo yatırımdaki KAR = 1.282 TL

368 + 1282 = 1.650 TL toplam KAR

ANA sermayemizin Toplamda 5.877 TL ye YÜKSELMİŞTİR. A1 de kalan 55 TL yi Çekip harcadım dahil etmedim buraya DÜz hesap olsun.

KANITLAR!

HOBA !!!!!!!!
    Candan uğurlu geldi bize Sİstem bi kendine geldi rahatladı bu ay.

A1 den kalan 368,30 TL

İnfodakı kar 1.750,55 TL ye yükseldi.

Ana sermaye toplamda 6.340,37 TL ye yükseldi.

Önce savruldum yok oldum
    Sonra dinlendim duruldum
    Ve her giden parçam yerine
    Yenisini doğurdum
    Daha güçlü, daha sakin
    Daha mutlu, daha suskun
    Daha olgun, daha kırgın
    Daha yalnız, daha yorgun

6. Benim sistem 3 gündür zarar ediyor. Hatta günün ilk saatlerinde iyi zarar ediyor sonra biraz toparlıyarak zarar makul bir seviyeye geliyor. Tahminim son 3 gün içinde kar eden sistem yoktur.

Piyasaların kararsızlığını gidermesi lazım. Bir gün pozitif, ertesi gün negatif endeks sistemleri şamar oğlana çevirdi. Ya iyi bir düzeltmeye gitmesi lazım ,yada yükseliş trendi başlatması lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Benim sistem 3 gündür zarar ediyor. Hatta günün ilk saatlerinde iyi zarar ediyor sonra biraz toparlıyarak zarar makul bir seviyeye geliyor. Tahminim son 3 gün içinde kar eden sistem yoktur.

Piyasaların kararsızlığını gidermesi lazım. Bir gün pozitif, ertesi gün negatif endeks sistemleri şamar oğlana çevirdi. Ya iyi bir düzeltmeye gitmesi lazım ,yada yükseliş trendi başlatması lazım.
    muhtemelen sıstemınız biraz yavaş bant aralıgı büyüyünce yavaş sistemleri kitlemeye başladı.

ancak ben daha da sıkışacağını düşünüyorum. İyi puan üretti sistemler artık tökezleme dönemi başlar diye düşünüyorum.

Bir istatistik daha var tabi yaz rallisi diyorum ben yaz dönemlerınde sistemler çoğunlukla kar eğrileri çok sıçrıyor. 10 yılın 8 inde durum böyle. BU olasılık gerçekleşirse sistemler daha kar üretmeye devam eder.

8. Hocam sisteme beni de ekler misiniz mail adresim
    [email protected]
    teşekkür ederim

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/172 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •