Sayfa 71/540 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Ve piyasa karı beğenmedi kar erbosan daki gibi olsa iyi di

2. Artık piyasanın beğeneceği ihale 2. Çeyrek felan bekliyeceğiz )

Grafiğin ırzına geçtiler bu arada
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

4.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Ve piyasa karı beğenmedi kar erbosan daki gibi olsa iyi di
    piyasa begeenmedi degil bence milleti korkuttular yorumlarla kendi şahsi düşüncem****

11 üzeri iyi satış yeri 10.5 iyi alış yeri şimdilik ...kim satıyor acaba
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6. Şirketi aradım fakat yat. iliskileri yön. izinliymiş. Görüşemedik. Ekranı 10.20 gibi actim. Kagidi resmen aşagi basmışlar. Bu fiyattan bende satilik mal yok. Satanlara hayirli olsun. Gule gule harcasinlar. Sn. deeplara: Bende iktisat okudum fakat benim ikinci lisansim. Bu konuda benden daha bilgili oldugunuzu varsayiyorum. Lutfen şu 18 milyon karı en basit haliyle bir excel tablosu olarak gelir ve gider kalemleri olarak yayinlar misiniz ? ( Şirket lab. arge merkezi belgesini aldi. Ar ge giderleri yeni cikacak kanuna gore vergiden dusebilecek onu anladik)

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ulusoy Elektrik (ULUSE, Pozitif): Ulusoy Elektrik'in 1Ç2017'deki ana ortaklık net dönem karı 9,5mn TL
    olarak gerçekeleşmiş ve bir önceki yılın aynı çeyreğinde elde edilen 3,1mn TL ana ortaklık karının
    oldukça üzerinde gerçekleşmiştir. Brüt kar da aynı dönemler itibariye yaklaşık 2,2 katına çıkarak
    1Ç2017'de 15,4mn TL'ye ulaşmıştır. Şirket'in satış gerirleri %91 oranında artarak 1Ç2017'de 67,2mn TL'ye
    ulaşırken, bu artışa yurtiçi satışlar %115 oranında artarak önemli bir etken olmuştur. Yurtdışı satışlar ise
    %49 oranında artmıştır. Şirket'in 1Ç2017'deki net ve brüt kar marjı sırasıyla %14 ve %23 olmuştur.

https://www.ziraatyatirim.com.tr/sub...stirma&SPID=25
    Write less do more..

8. Ben de bu düşüş fırsattır diyerek aldım biraz. Hayırlısı olsun.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/540 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •