Sayfa 71/788 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

*tacirler yatırım, bizim toptan hedef fiyatını 13,00 tl'den 12,30 tl'ye revize etti, tavsiye 'tut'
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Osman Bey Yazıyı Oku
    *tacirler yatırım, bizim toptan hedef fiyatını 13,00 tl'den 12,30 tl'ye revize etti, tavsiye 'tut'
    revize edenler önceden satanlar..merak edilecek bişey yok..sabrı olan bekler.arkasında ülker olmasaydı şimdiye kadar çokdan satmışdım..ama yapışdı elime işte...y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by MURAT06 Yazıyı Oku
    revize edenler önceden satanlar..merak edilecek bişey yok..sabrı olan bekler.arkasında ülker olmasaydı şimdiye kadar çokdan satmışdım..ama yapışdı elime işte...y.t.d
    anlaşılan ikinci çeyrek bilançolarıda pek iç açıcı değil..BİLONÇOLAR DÜZELENE KADAR SÜRÜNECEK GİBİ .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by MURAT06 Yazıyı Oku
    anlaşılan ikinci çeyrek bilançolarıda pek iç açıcı değil..BİLONÇOLAR DÜZELENE KADAR SÜRÜNECEK GİBİ .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    bunlar bu gidişle bilançoyu bilerek hiç düzeltmeyecekler.. adamlar bizim toptanı diğer firmaların işlerini zararına yapan dağıtımcı olarak kullanıyorlar..

bizim toptanın arzından zate 300 milyon doları cebe attılar 2011 de .. bu firmanın artık kar etmesi onlar için hiçbirşey ifade etmiyor.

önemli olan arz edilmemiş diğer firmaların kar etmesi nasılsa .. bunu da yapıyorlar dolayısıyla kişisel görüşün bu bilanço hiç düzelmeyecek.

bir salaklık edip bu adamlara güvenip hisseye girdim çıkamıyorum da .. yapabildiğim tek şey bunlara beddua etmek .

umarım hayatları boyunca bizler gibi ortaklarından aldıkları paraları yemek nasip olmasın ..

bu işlerin altında hep o ahmet özokur vev cem karakaş denen .... ler var. ikisi de cemaatin adamları .

bakalım bi 50 yıl daha hisse duracak gibi bu gidişle elimizde

5. Gerekeni yaptı yine kerhane işçisi kadının çocuğu

6. bunlara ne dersen az bile gelir...sıfatlarına baksan adam zannedersin..güya 40 trilyonluk hisse alımı yapacakmış..ulan 5 sene oldu be haysiyetsizler. genel yönetimi değiştirdiniz daha beter oldu..mahalle bakkalı sizden daha iyi çalıştırır dükkanı.az yeyinde yönetim giderleri düssün ........ler

7. Hissede sıkışan Ankaralı Hüseyin ve Çetin Kardeşler gözdede satışa geçmiş..hisse taban şu an.. Ankara lı hemşerilerim azıcıkda buyannı gelin..bizim 5 senedir taban..garanti kar edersin bakın... kafayı yemessek iyi...
    ,

Ankaralı turgut vardı bi ara noldu o ya

Sayfa 71/788 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •