Sayfa 71/1001 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    MedwiG birazdan yazar Enflasyon datalarını.
    Şehir dışındayım bugün pek yokum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şehir dışındayım bugün pek yokum
    Tamam sorun yok, n'apalım, artık siz dönünce öğreniriz enflasyonu.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Ben de beklerim aynı şekilde.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Gökhan Uskuay
    @guskuay
    Yıllık enflasyon %11.39. Mevduat %7!

Kamu bankasında 1 el araba için %10.79 yada 2. el arabayı %12.88 kredi faizi var.

Arabanın değerindeki artış enflasyon kadar düşük olmaz. Mevduattan hiç düşük olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Yaw kafa mı buluyon sen teknik ressam değil misin ne gülü ne dikeni ne devesi...
    hani vardır ya, bazı insanlar nedense negatif enerji saçarlar. Sakin bir ortamda sohbet eden insanların arasına nifak sokarlar. Sonra sürekli kavgayı körüklerler.

Ben size genel de cevap yazmıyorum. Uzun süredir özellikle beni alıntılayarak saygısız ( yaw ) ifadelerle yazıyorsunuz. Kendinizi aldatmayınız. Mümkünse cevap hakkı doğuracak yazı yazmayınız. Yazacaksanız da saygılı olunuz.

6. Sn. delikan, son 2 ay içinde hiç ilaç aldınız mı ? ilaç fiyatlarında anormal artışlar dikkatimi çekiyor.

Örnek , pandami sürecinde direkt eczaneden 36 liraya aldığım ilacı dün aile hekimine yazdırdım. 2 kutu ilaç yazmış, aldım ve eve giderken yolda SGK müjde mesajı atmış. '' aldığınız 2 kutu ...... ilaç için sut kapsamında aylığınızdan 46 tl. kesilecektir. ''

Zaten paramla 36 tl. olan ilaç için 23 tl. kesiliyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    hani vardır ya, bazı insanlar nedense negatif enerji saçarlar. Sakin bir ortamda sohbet eden insanların arasına nifak sokarlar. Sonra sürekli kavgayı körüklerler.

Ben size genel de cevap yazmıyorum. Uzun süredir özellikle beni alıntılayarak saygısız ( yaw ) ifadelerle yazıyorsunuz. Kendinizi aldatmayınız. Mümkünse cevap hakkı doğuracak yazı yazmayınız. Yazacaksanız da saygılı olunuz.
    Yani Reha ağabeyim gibi elinde benzin bidonuylan...
    yaw: yanlış anlama wesselam...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8. 15-20 gün önce 30tl/kg'den aldığım karışık kuruyemiş , dün 38 tl idi.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 71/1001 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •