Onemli Gunler Banner
Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant fabrikanın önünden geçmez oldun tabi aynı fabrika baka baka insan bir süre sonra hep aynı fabrika olduğu için bakmaz olur dedim sıra bende galiba niyetimde vardı bir arkadaşım hatırlattı buralardayken bi git gördedi geçenlerde gittim marmarayda açılmış nerdeyse kapısının önünde iniyorsun 5 on dakika mesafede yani fabrika aynı fabrika her 5 dakida bir kamyon girip çıkıyor faliyeti olduça iyi gökdelenler için avm için ben burdayım dergibi e5 kenarında durup duruyor bir yere gitmemiş
    artık bakmaya gerek kalmaya bilir holding çbs oto boyadaki hisselerini her 5 yılda bir borça ,karşılık artırırsa printaş ta çbs boya ile kardeş kardeş birleşir sonrası hayal kurmaya devam,tabi bu olumsuz tarafından bakış açım.bilirkişi değerlendirmelerinden sonra netlik kazanır diye tahmin ediyorum.

2. CBS BOYA ve CBS PRİNTAŞ el ele verip BİST 100 endeksinde yerlerini almasını tüm içtenliğim ile temenni ediyorum....

3. Spk kabul ederse ÇBS BOYA olacagız.sakıncası varmı? hayır.sadece bu birleşmede sirketlerin defter degerleri adaletli dagıtılsın.beklentimiz bu insallah.

4. Ama anladıgım kadarıyla bu birlesimin alt yapısı hazırlanmış ve resmiyete dökülüyor.spk da haberdar ve onun yönlendirmesiyle oluyor olabilir.cünkü arsa bedeli mahkeme kanalıyla belirleniyor.yani en ufak bir kanuni boşluk bırakmak istemez.insallah sureç cabuk sonlanır ve hakedişlerimize kavuşuruz.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    artık bakmaya gerek kalmaya bilir holding çbs oto boyadaki hisselerini her 5 yılda bir borça ,karşılık artırırsa printaş ta çbs boya ile kardeş kardeş birleşir sonrası hayal kurmaya devam,tabi bu olumsuz tarafından bakış açım.bilirkişi değerlendirmelerinden sonra netlik kazanır diye tahmin ediyorum.
    Spk birleşmeyi onaylarmı buda soru işareti yanılmıyorsam çbs boyanın 140 milyon borca karşılık 40 milyon özkaynağı var onaltla olan antlaşmada marka değeri borçlarını karşıladımı bilmiyoruz ozaman marka değeri için 60- 70 milyon konuşuluyordu boyanın borçlarının garantörü printaş yani alacaklısı konumunda ya parasını alacak yada alacağına karşılık iştirak hissesi alacak. Çbs boya ile printaşın ve çbs oto Birleşmesin dolayı payına düşen sermaye arttırımının karşılığı bedelsizlerini alacak. Çbs boyanın holdinge borcu varsa printaşında holdinteki payı önemli holdingin alacağı printaş içinde artı bir kâr demek printaşın zamanında holdinge tahsis ettiği bedelli sermaye arttırımı sonucu kısıtlanan pay sahiplerinin hakları bakımında payların geri dönüşü iştirakler bakımından nasıl bir geri dönüşü olur buda soru işareti.

6. İflas eteleme davası açıldığından buyana sağlıklı bir bilgiye ulaşamadık dedi kodularla dolu kapkara bir kutu bilgi ve belgelerin gizlenmesinin bir gerekçesi olmalı ki kayyumların gözetimide olduğu halde bu kardar yıldır bekliyoruz kayyumların görevinin bittiği veya bitmediği bilgisi dahi verilmedi açılış için nasıl bir kurdele kesecekler nasıl bir gong bulacak lar merak ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    CBS BOYA ve CBS PRİNTAŞ el ele verip BİST 100 endeksinde yerlerini almasını tüm içtenliğim ile temenni ediyorum....
    Holdingte oto boyada hepsi el ele borsaya kote olmalı daha iyi olmazmı.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Holdingte oto boyada hepsi el ele borsaya kote olmalı daha iyi olmazmı.
    Muhtemelen öyle olacağını tahmin edebiliriz.
    İnşallah işler umduğumuz gibi gerçekleşir. Tüm sıkıntılarımız sona eren.

Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •