Sayfa 712/892 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili spek sari cicis icin yap bari madara olmasin
    Yazmayayım diyorum ama bırakmıyorsun yahu hiç rahat duramazmısın sen...

2. Yuh Olsun

Bu nasıl bir zihniyet

3. ihlası ı aradım neler oluyor.hissenin durumu nedir diye sordum.Biz işmize bakıyoruz,hisse düşer,çikar borsa bizden farrklı işler borsadan çokta ilgilenmiyoruz gibi bişeyler dediler...

4.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    ihlası ı aradım neler oluyor.hissenin durumu nedir diye sordum.Biz işmize bakıyoruz,hisse düşer,çikar borsa bizden farrklı işler borsadan çokta ilgilenmiyoruz gibi bişeyler dediler...
    Doğru demişler. Onların işi karları içeriden süpürmek, pardon operasyonu içeriden yürütmek. Borsadaki operasyon ayağı ise çok farklı ve teknik bir konu olduğu için farklı eller tarafından yürütülüyor. Müco ve avanesi işleri birbirine karıştıracak değil herhalde, tabi ki iş bölümü yapacak ve her işi ehline bırakacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Süzme oğu süzme kolonyacı yaptığı bedelli yüz milyonları indirdi cebine birde nominal değerin oldukça üstünde sattı verdi milletin kucağına malı indirdi hisse fiyatını 0,50 krş lara keyfi yerinde ne diye borsa ile uğraşsın küçük yatırımcılar çığlık atsın can çekişsin bana ne umurumdamı düşüncesi içinde Barack Hüseyin Obama'nın peçetecisi...Hükümet,Bist,Spk arkasında destekliyor nasıl olsa ama elbet gariban yatırımcı dostu kilolu vaşaklı biri çıkar günün birinde de mücahit ören'e gününü gösterir anasından emdiği haram sütü burnundan getirir...İnşallah..İhlas şirketleri sahibi MücahitÖren,Memsa'nın sahibi Faik ve mehmet Ulutaşlar ve cbs Printaş boya'nın sahiplerini koruyup kolladığı yaptıkları usülsüzleri görmezden geldiği (böyle nice soyguncu,hırsız iş adamlarını ve yandaşlarını )çin AK Parti Hükümetinin tıpkı Ana vatan Partisi hükümeti gibi yolun sonuna gelmiş işleri bitmiştir..18 yıldır oy verdiğim Ak parti hükümeti ,size millet olarak verdiğimiz oylar haram zehir zıkkım olsun çünkü ülkeyi adaletli,hakkaniyetli ve adil yönetmediniz çok kul hakkı yediniz bizleri gerek manevi gerekse maddi çok zararlara uğrattınız sahip çıkmadınız ki borsada 500 şirkete yakın batık var yatırımcılar mağdur hala daha biz küçük yatırımcılar ve vatandaşlar olarak umurunuzda bile değiliz..Hiç düşündünüzmü Allah bu kadar doğal afetleri neden üstümüze gönderiyor ama siz bu doğal afetlerden bile siyasi çıkar sağlamaya çalışıyor yollarını arıyorsunuz...Mücahit Ören,sen hiç Allah'tan korkmazmısın neden insanların alın terlerine çöküyorsun...Yuh diyorum zalimlere,zulüm edenler...Yatırım tavsiyesi değildir...

6. Şimdide aralarda SİREN'i gönderip yoklama çektiriyor, milletin nabzını ölçüyorcasına ağzında sakızı geviş getirir gibi çiğniyor ''heeeyyyy millet nabersiniz'' diyor şımarık şımarık sırıttırıyorsunuz...

7.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    ihlası ı aradım neler oluyor.hissenin durumu nedir diye sordum.Biz işmize bakıyoruz,hisse düşer,çikar borsa bizden farrklı işler borsadan çokta ilgilenmiyoruz gibi bişeyler dediler...
    Sn mahir halbuki kidemli uyesin bilmiyorm7sun bunlari derler sonra bu arada sorsaydin bu ihlas 2023 e kadar kaci gorur diye, varmiymis beklentileri, depolari dolumuymus bunlarida sor birdaha ararsan

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sn mahir halbuki kidemli uyesin bilmiyorm7sun bunlari derler sonra bu arada sorsaydin bu ihlas 2023 e kadar kaci gorur diye, varmiymis beklentileri, depolari dolumuymus bunlarida sor birdaha ararsan
    Canı yanan bu kadar yatırımcının içinde, bu kadar hırsızlığın, arsızlığın içinde sen hep vaşak geçiyor, boş yapıyorsun. Devamlı birilerine beklentin ne, diğerlerine görüşün ne vs. diye sorup, kendin bir tane bilgi, belge paylaşmıyor, görüş, beklenti bildirmiyorsun.
    Klavyende Türkçe karakter yok. Kimsin, nesin, nerden yazıyorsun belli değil. Ama bana göre belli olan birşey var, o da muhtemelen utanmaz, arlanmaz müconun ya da avane tayfasının yakınında bir yerdesin.
    Bu forumun iyice ciddiyetsiz, keyifsiz ve de sessiz bir hale gelmesinde büyük pay sahibisin. Eğer amaçlarından biri de bu ise öyle görünüyor ki amacına da ulaştın.
    Ona, buna "Şuyum, buyum" deyip aklın sıra forumda sempatik, şirin görünüyorsun. Ama şunu bil ki kendi adıma bundan sonra seni ne ciddiye ne de kaale alırım. Forumdaki değerli ve bir zamanlar faydalı paylaşımlar yapan, güzel yazılar yazan adam gibi adam arkadaşlarımdan da naçizane, durumu gözden geçirmelerini tavsiye ederim. Selam ve dua ile..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 712/892 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •