Sayfa 713/990 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Yarın akşam üzeri alıp ay başında aceni temettücülere ve BEScilere satmak lazım
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Son 5 aydır bu kadar düşük işlem hacmi hatırlamıyorum , 10 milyona aylık 275 bin lira civarı net faiz veriyo bankalar , godomanlar o tarafa geçti galiba...

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tüpün şoförü kamyondan atladı ellam
    yok devresi 603 ama devre kesmeden günü bitirtti.

4. akkız daki bademler bırakın dansözlüğü 15 gündür ne bok yediğiniz ortada aldığınız bilgiyi bastınız aşağa şimdi er ryan nı kurtarma oyunları
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sabahki planınız ras gittimi bari
    bendeki 10 dakiaklık grafiğe göre bu açılan long doğru olanı
    sabahki yanlıştı
    maalesef ben ne dersem tersini yapıyor ...

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sabahki planınız ras gittimi bari
    bendeki 10 dakiaklık grafiğe göre bu açılan long doğru olanı
    sabahki yanlıştı
    Şükür bugün bereketli oldu... hızlı al SAT yaparım...20 ye yakın poz açtım... kapadım... robot gibi long,- şort açarım yeterki algımı kaybetmeyeyim

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Son 5 aydır bu kadar düşük işlem hacmi hatırlamıyorum , 10 milyona aylık 275 bin lira civarı net faiz veriyo bankalar , godomanlar o tarafa geçti galiba...
    Bence fonlayanlar parayı bankalara yönlendirince borsacı kredi bulamıyor. Kendi şirketlerine avans vermiş de olabilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Şükür bugün bereketli oldu... hızlı al SAT yaparım...20 ye yakın poz açtım... kapadım... robot gibi long,- şort açarım yeterki algımı kaybetmeyeyim

kendini ROBOT gibi hızlı hareket edebildiğinden eminsen bir kardeş nasihati işlem yaparken forum ve sosyal medya yı kullan ma

Sayfa 713/990 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •