Sayfa 715/1019 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8150 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Ticaret bakanlığının verileri.
    https://drive.google.com/file/d/1Qz_...w?usp=drivesdk

2. Yani üstat bu veriler fabrikanın tam kapasite çalışıp üretim yaptığını mı gösteriyor, tabi ki o zamanda 2013 den beri bilançolara yansıtılmadı mı acaba.....

3.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Yani üstat bu veriler fabrikanın tam kapasite çalışıp üretim yaptığını mı gösteriyor, tabi ki o zamanda 2013 den beri bilançolara yansıtılmadı mı acaba.....
    nerde tam kapasite duruş bence yüzde 76 halka açık bir şirket hiç mi resmi olarak bir bilgi vermez.gönül 2 onur 2 eski paylaşımları gibi olsun diyor lakin hep soru işaretleri sanki holding çbs oto boyadaki hisseleri nasıl arttırma derdinde gibi bir his var içimde...umarım yanılırım. tek beklentim yönetim kurulu toplantısı ve izahname .

4. Genel kurul olursa bizi ilgilendiren önemli konuları bizimle konuşabilirler. Spk'dan yeni haberler bekliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Yani üstat bu veriler fabrikanın tam kapasite çalışıp üretim yaptığını mı gösteriyor, tabi ki o zamanda 2013 den beri bilançolara yansıtılmadı mı acaba.....
    Bana göre evet gebzedeki fabrikaların taşınması için süre verilmişken yönetim tedbirlerini almış olmalı iki yıl şirketin porföyünde bulunan iştirak hisseleri gelir vergisinden muaf tutuluyor yatırım giderleri vergi öncesi enflasyon farkları gelir vergisinden muaf tutuluyor yapılan yatırımlar olduğunu düşünüyorum kurumsal yönetim tebliği göre şirketin bilgi ve belge gizlemesinin bir dayanağı olmalı halka açık olan bir şirket olarak yapılan fabrikalar işletme ruhsatı almadıysa inşaat halinde gözüküyorsa belki blançoya yansıtamıyor olabilir inşaat ı biten bir bina ev sahipleri oturuyor fakat iskan alamıyorlar elektrik su şantiye üzerine gözüküyor müteahhit in ya sigorta borcu yada bir eksiği çıkıyor yönetmeliklere göre eksik olan bir şey olunca konu sanki müteahhit in lehineymiş algısı oluşuyor.

https://www.dunya.com/gundem/cayirov...-haberi-158315

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    nerde tam kapasite duruş bence yüzde 76 halka açık bir şirket hiç mi resmi olarak bir bilgi vermez.gönül 2 onur 2 eski paylaşımları gibi olsun diyor lakin hep soru işaretleri sanki holding çbs oto boyadaki hisseleri nasıl arttırma derdinde gibi bir his var içimde...umarım yanılırım. tek beklentim yönetim kurulu toplantısı ve izahname .
    Yüzde 76 hissesi halka açık olan printaş kendi hisselerini topladıysa toplamadıysa kimler topladı şirketlerin bir birine iştitiraklerinin açıklanması gerekiyorda yolun sonu birleşme sözleşmelerinde ve izahnade belli olacak. Borca karşılık oto boya hissesinin devri neden nakit değil açıklık yok sadece bildirim spkdan talepte bulunma spknın isteği doğrultunda atılacak adımlar var.

7. iflasın ertelenmesi davasında alınan bilirkişi raporu vardı elinde olan arkadaş varmı orda şirketlerle ilgili alacak, borç ve değerleri vardı

8.  Alıntı Originally Posted by radm77 Yazıyı Oku
    iflasın ertelenmesi davasında alınan bilirkişi raporu vardı elinde olan arkadaş varmı orda şirketlerle ilgili alacak, borç ve değerleri vardı
    2 onur 2 sen de vardır bilgiler paylaşabilirmisin

Sayfa 715/1019 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •