Sayfa 715/1030 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    20 dk beklediğimi çok biliyorum .

Şikayet ettiğimde siz beni arayın diye hatları şu an müsait diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eft yuksetlme macerami anlatsam dizi olur .

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mesele sadece vade sonunu hesaplamak değil. Formul ile getiriyi de hesaplayabiliyoruz.Yani vade başlangıç tarihi, Bağladığım ilk miktar, faiz oranı, vade gün sayısı, vade sonu getirisi bunların hepsini önceden hazırladığım tabloda görüyorum. Bilen için çok basit.
    Ben bilmediğim için sorun yok o değilde benim İzmir'de emniyet amiri arkadaş var illa diyor gel misafirim ol birkaç gün izmire de hiç gitmedim şöyle ormanlık alanda ya da denize 0 4_5 yıldızlı oteller hangi bölgede var nereler gezilir meşhur yemekleri ne yenir İstanbul da bulamayacağım cinsten ..var mı tavsiyen

3.  Alıntı Originally Posted by Dertsiz55 Yazıyı Oku
    Sence herhangi bir riski var mı? peki yani en kötüsü ne olabilir ?
    Herkesin risk algısı ve düşüncesi farklı olabilir. Bu dediğim gibi kişisel bir konu.Buna ne yazık ki kişi kendi karar vermeli.
    Ve doğruyu söylemem gerekirse de başkalarının tavsiyesini dinlememeli. Kendi iç sesini dinlemeli. Yoksa insan huzursuz olur.

Ben şahsen küçük bankalara da para yatırıyorum. Daha ilgili oluyorlar ve bazı ek işlerde (firma hesapları v.b) daha düşük maliyetli olarak işimi görüyorlar. Ama bu benim şahsi tercihim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Ek 20390

Ben bankadaki mt ye bunu gösteriyorum .

Rekabetçi olmayan hiç büyük bankada Yok Ekranda değil mi 🤣🤣🤣

Uygulamanızı sizinde indireyim diyorum .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.Valla ben 1 ay sonrasını kestiremiyorum siz 1 yıldan uzun bağlamışsınız.detaylari biliyorsunuz dimi diyelim 3 ay sonra faizler yükseldi siz vadeyi bozmak istediniz aldığınız faiz gelirini banka anaparanızdan düşüyor..
    teşekkür ederim risk aldım belirsizliklerle uğraşmak istemedim.2-3 hafta önce 29-30 lar vardı. Şimdi 27 zor alınıyor.En azından şu anda en iyisini aldığımı düşünüyorum teşekkürler.

6. Kredi faizlerindeki indirim aşağıdaki haber gibi olacaksa hikayeden..
    https://www.bloomberght.com/haberler...4-puan-dusecek

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eft yuksetlme macerami anlatsam dizi olur .
    Ben bunu burgan bank yorumlarinda okudum. 30 bine fiksliyormus yukseltmek icin baya ugrasiyorlarmis bu sebeple uzak duruyorum...gozunu sevdigimin enpara musteri hizmetleri hicbiryerde yok. Hem guvenli hem hizli hizmet veriyorlar. Lakin okadar oneri yazmama ragmen faiz yukseltmediler. Suan yeni yeni kampanyalara basladi ama enpara gecmisim 6 ay oldugundan faydalanamiyorum. Ing ise kararla faiz uyguluyor. Takibime gore teb in 1 puan ustunu veriyor hep...tebe henuz bulasmadim ama yapilan yorumlarinda olumsuz birsey okumadim.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Ben bilmediğim için sorun yok o değilde benim İzmir'de emniyet amiri arkadaş var illa diyor gel misafirim ol birkaç gün izmire de hiç gitmedim şöyle ormanlık alanda ya da denize 0 4_5 yıldızlı oteller hangi bölgede var nereler gezilir meşhur yemekleri ne yenir İstanbul da bulamayacağım cinsten ..var mı tavsiyen
    İyi oteller her yerde var. Bütçen müsait ise Pasaport taraflarında swissotel, Hilton bunlar biraz tuzludur. Yine aynı yerde kaliteli olmasına karşlık daha hesaplı olan Karaca oteli var. Alsancak da Ege Palas bu oteller şehir merkezinde deniz kıyısına yüz metre mesafedir.yani kordona; denize nazır resteronlarda balık yiyebilirsiniz. Kafeler, Eğlence yerleri de buralardadır. Vapurla karşıya geçerseniz Karşıyaka'ya gidersiniz. Çok çok güzeldir. Orada da oturulacak yemek yiyebileceğiniz yerler vardır. https://www.trivago.com.tr/izmir-32103/otel buradan otelleri inceleyebilirsiniz.

Sayfa 715/1030 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •