Sayfa 716/966 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Güzel grafik yanlız papaz işi yada endeks hikayesi bu hisseyi çok bağladığı zannetmiyorum yükseliş trendi nin başlangıcını hissenin kendi haberleri ile olacağını düşünüyorum

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düşüncene saygı duyuyorum.Siz yinede 1.05 kritik destek altına sarkma stop loss yapılacak şekilde hisseyi takipte tutmaya çalışın.Zaten hocamızda bu destek korundukca bir sıkıntı olmaz diye bir not düşmüştü.Herkese hayırlı kazançlar.

2. Söylenecek bir şey bulamıyorum. Yazıklar olsundan başka.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ciro

Geçen sene 9 aylikta 434 bin ciro varmış bu sene tahminim 550 bindir yani yüzde 20 lik ciro artışı bekliyorum ytd

4.  Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    Geçen sene 9 aylikta 434 bin ciro varmış bu sene tahminim 550 bindir yani yüzde 20 lik ciro artışı bekliyorum ytd
    6 aylık bilançoya bakarak söylüyorum 9 aylık ciro 500 mln. gelirse çok iyi derim..

yatırım tavsiyesi değildir..

500 mio geçer bence eylül ayında sadece 6 yurtdışı 5 yurtiçi mağaza açılışı olmuş ben en muhafazakar tahminimdir 550 mio

6.  Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    500 mio geçer bence eylül ayında sadece 6 yurtdışı 5 yurtiçi mağaza açılışı olmuş ben en muhafazakar tahminimdir 550 mio
    Umarım dediğin gibi gelir,

Davut bizleri mahvetti, bu saatten sonra güvenmek ve beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

7.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Umarım dediğin gibi gelir,

Davut bizleri mahvetti, bu saatten sonra güvenmek ve beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

ciro artışı çok güzel olur ama şirketler için herşey ciro değil.. isterse 1 milyar TL ciroya ulaşsın faaliyet karı oluyor mu? banka borcu ne kadar? vs vs bir çok kıstas var.. ciroya bakarak yanılmayalım. kar etmesi lazım şirketin
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

8. Ya bu sirket kar etmiyosa Avrupa dan cine kadar bu kadar yatirimi bu kadar magazayi neyle aciyo...para basma makinesi var demek ki gazete satmiyo mobilya satiyo sattigi bi kose takmi 5,, 6,, bin den basliyo

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 716/966 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •