Sayfa 716/1002 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yok engin ve yuksek cazibeli burokratik, aristokratik, statik ve istatistik tecrubem der ki, o is bitmis. Reisin uygun gordugu bir zamanda bakan bey bi gece yarisi gorevden alinir.
    Sen istifa edemezsin, ben kovarım.
    bu kime aitti?
    trampa mı?
    Yoksa bir filim repliğimiydi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Viop basliginda en son ne zaman grafik gordun cok merak ettim eskidendi onlar
     Alıntı Originally Posted by Alper_Alper Yazıyı Oku
    Yalnız gariptir ki Sn. Soylu istifa haberi gelince isim vermeye gerek yok hemen çıktılar piyasaya hayde aşağılara diye ... Sn Soylunun istifası kabul edilmemiş biri söylesin bu zatlara... Geldikleri yere geri gidebilirler. Normalde yazmam bu sitede 2. Mesajım ama sayfa atlamadan gayet iyi bir okuyucumdur. Sn Sercannn ın dediği kadar varsınız vesselam... Moderatörlere de burdan çağrımdır yapamıyorlarsa bıraksınlar burada gün boyu insanların inançları ile dalga geçiliyor ve gariptir ki hala da ısrarla müdahale edilmiyor. Bu arada niye okuduğuma gelince gerçekten burada insanların yararlanması için bilgiler veren grafikler veren altın , dolar , borsa , güncel hakkında bilgi veren değerli arkadaşlar var onların bilgilerinden yararlanmak için... Yok böyle devam edecekse insanların siyasi görüşlerine saldırmalar laf söylemeleri hatta ve hatta bırakın siyaset orada kalsın İnanç boyutunda laf söyleyenler yazacaksa modlardan biri özelden yapacak bir şeyimiz yok desin bizde takip etmeyi bırakırız siteyi de topiğide...
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ne güzel bir haber. gitti . Tabi bir oyun değilse. yarın göreve geri dönmese. sarayı kıramadım döndüm de diyebilir.
    Saat 21.35 te atmışım bu yorumu.

4.  Alıntı Originally Posted by Alper_Alper Yazıyı Oku
    Yalnız gariptir ki Sn. Soylu istifa haberi gelince isim vermeye gerek yok hemen çıktılar piyasaya hayde aşağılara diye ... Sn Soylunun istifası kabul edilmemiş biri söylesin bu zatlara... Geldikleri yere geri gidebilirler. Normalde yazmam bu sitede 2. Mesajım ama sayfa atlamadan gayet iyi bir okuyucumdur. Sn Sercannn ın dediği kadar varsınız vesselam... Moderatörlere de burdan çağrımdır yapamıyorlarsa bıraksınlar burada gün boyu insanların inançları ile dalga geçiliyor ve gariptir ki hala da ısrarla müdahale edilmiyor. Bu arada niye okuduğuma gelince gerçekten burada insanların yararlanması için bilgiler veren grafikler veren altın , dolar , borsa , güncel hakkında bilgi veren değerli arkadaşlar var onların bilgilerinden yararlanmak için... Yok böyle devam edecekse insanların siyasi görüşlerine saldırmalar laf söylemeleri hatta ve hatta bırakın siyaset orada kalsın İnanç boyutunda laf söyleyenler yazacaksa modlardan biri özelden yapacak bir şeyimiz yok desin bizde takip etmeyi bırakırız siteyi de topiğide...
    Sonuna kadar katılıyorum. Burada bir grup var hiçbir şekilde finans piyasaları ile ilgili yazı yazmıyor. Sürekli siyasi yazılar yazıp kendileri gibi düşünmeyen insanları aşağılıyorlar. İnsanların yüzüne söylemeyecekleri lafları klavye başında yazıyorlar.

Halbuki forumda siyaset yasak ama burada 10 yazısının 9 u siyaset olan insanlar var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Teknik analiz ise forumda altın ise forumda dolar ise forumda hisse ise forumda temel analiz ise vobelit forumda. Viob da filan zor bunlar. Siz burada bunları aramıyorsunuz aradığınız şey bizim gibi anlık saniyelik haberler ve siyaset ...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Dolar taban açılmadığı gibi bir de artı yapmış.
    Gerçekten ilginç bir piyasa.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Viop basliginda en son ne zaman grafik gordun cok merak ettim eskidendi onlar
    Sn. Culpable bu dediğiniz tamamen doğru demek ki okumayı bırakmalıyım...

8. bu arada dunden bugune su saat ıtıbarıyle vaka sayısı 25 bın azaldı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 716/1002 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •