Sayfa 717/940 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7515 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Başınızsağolsun Esma hanım...Rabbim mekanını cennet eylesin...Sizlerede sabırlar diliyorum.
    Dostlar sağolsun. Rabbim tüm ölmüşlerimize Rahmetiyle muamele etsin inşaAllah.

2. Hocam müsait olunca MARTI hissesine bakabilir misiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ENDEKS ; 1370.70 kapanış...
    Yukarıda yazdığım yorum hala geçerli olmakla beraber ; önümüzde iki adet direnç var...
    Birincisi ; 1405.70...
    İkincisi ve en önemlisi ; 1435.00...
    En önemli diyorum çünkü esas oğlan bu direnç...
    Sağlam geçer desteklerse ; 1742.50 kanalına girer ve ortalık şenlenir...
    Ama bu teknik olarak mümkünmü...? Mümkün...!
    Gündem olarak mümkünmü...? Meçhul...!
    Savunduğumuz teknik tezlere göre (Batık sağlamlar) önü açık...Ama kafamızı karıştıran ve ne olacağı belli olmayan Gündem tezlere göre sıkıntılı...
    Umarım dış siyasette düşündüğümüz kötü senaryolar olmaz ve bizde kendi işimize bakarız...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by wows Yazıyı Oku
    Hocam iyi akşamlar BİST100 genel seyri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bundan sonra hareketi ne yönlü olur sizce? Bazı ortamlarda dillendirilen düşüş trendine girer mi?

Y.T.D.
    ENDEKS ; 1392.45 kapanış...
    Yukarıda önemli dirençleri yazmıştım...
    Şimdi borsada şöyle bir gerçek vardır büyük yatırımcılar ve/veya spekler yada yabancı yatırımcılar kar ederler herzaman... Ama bu karlarını cebe koymadan yatırıma devam etmezler...Yani mutlaka bir realizasyon yaparlar...
    Zaten teknik olarakta sonsuz bir yukarı tırmanış yoktur...
    Her yokuşun bir inişi vardır...Ama bunu nereden yapacaklarını teknik olarak tahmin edebiliriz ama onların kafasının içini malesef bilemeyiz...Zaten bilsek karmaşa olur kim kime ne satacağını şaşırır...yani çakışır...
    Ama kafa takmıyalım hiçbir zaman çakışmamıştır...ky cömerttir yol verir...
    Aslında ky da kendi çapında realizasyon yapsa,kar cebe yakışır deyip en azından yarı yarıya yapsa hiç olmazsa üzülmez...Ama şöyle bir gerçek vardırki ky hiçbir zaman birgünden diyeceğimde neyse diyeyim yinede ; birgünden fazla nakitte bekleyemez...kuruşuna kadar hissededir...
    Çok uzattım ; Sağlıklı bir ilerleyiş için düzeltme/ler şart...
    Desekki burdan düzeltme gelir(misal) kimse kıyamaz hissesine...Ama hak vermiyorda değilim yıllarca tutmuşsun dişe dokunur bir kar etmiş veya etmemişsin...tamam satayım diyorsun birde bakmışsın yıllardır gitmeyen hisse roket takmış ateşlemiş...Ve hep şunu duyarız nerde olursa olsun tüm ky lar ben sattım uçtu...Bizkerde(ky) haklıyız be...!
    Yine neyse ; endeks en yüksek; 1409.78 seviyesini gördü... Bizim direncimiz kaçtı ; 1405.70...yani ; 4.08 puanla farkla deydi dirence...oradan da bir miktar geri çekildi...
    Önemli desteğimiz ; 1366.65... Burası önemli ilk etapta... Ama yukarıda da yazdığım gibi sağlam bir realizasyon yaşanırsa benim ana desteğim ; 1230.00...burayı görürmü inanın bunu hiçkimse tahmin edemez...Öyle bir gündemimiz varki ; Gündem analiz...Tekniği seseri mayına çevirir...
    Gündem de ise hem çok güzel hemde çok kötü senaryolar ve gerçekler mevcuttur... Bu yüzden bir düzeltme gelirsede nereden döneceği veya nereye kadar olacağını bu beklentiler belirleyecek...
    Yukarıda yazdığım, esas oğlan dediğim direnç ; 1435.00 sağlam geçilirse şenlik başar...
    Çok uzun oldu yine kim okur bilmem...))
    Y.T.D.

4. hocam yorumlarınız bizim için değerli .ne kadar yazarsanız okuruz .çok isabetli ve yerinde .ALLAH nazardan korusun .sizden faydalanıyoruz . ALLAH işinizi rast getirsin .saygılar .

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    KFEIN ; 18.29 kapanış yaptı...
    DİRENÇ ; 18.99 - 19.84 - 20.47...
    DESTEK ; 17.80...
    Destek önemli... Üzerinde kaldığı sürece ; 20.47 muhtemel olabilir...
    Y.T.D.
    eyvALLAH hocam çok teşekürler ..saygıllar .saygıyı hak ediyosunuz .iyi gecelerin olsun

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum Adem bey. Yakın akrabamizdan 50 yaşında covid ten ikinci bir kayıp daha verdik bu hafta sonu. Ölümde yaşamın bir gerçeğidir.
    Artık bu haberleri foruma yazmak istemiyorum. İyi olmak için çaba sarfediyoruz. Forumu meşgul etmemek için. Bedelsizler canlı kalirlarsa Takip ettiğim ECZYT ve EGGUB de olumlu yansırmı?
    Allah rahmet eylesin...
    Başınız sağolsun...

7.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    eyvALLAH hocam çok teşekürler ..saygıllar .saygıyı hak ediyosunuz .iyi gecelerin olsun
    Estağfurullah...
    Teşekkür ederim iyi geceler...

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    KFEIN ; 18.29 kapanış yaptı...
    DİRENÇ ; 18.99 - 19.84 - 20.47...
    DESTEK ; 17.80...
    Destek önemli... Üzerinde kaldığı sürece ; 20.47 muhtemel olabilir...
    Y.T.D.
    Tşk ederim.Sayın Prof.....(ah kfein ah ömrümü çürüttün) 😁😁😁

Sayfa 717/940 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •