Sayfa 718/1009 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Seçime günler kala bütün tuşlara basıyor El Patron, şimdi de 1 Mayıs'ta Ek Zam müjdesi diyiler...

Cennetten Tapu verilene kadar elimi belli etmeyecem...
    Artık saçmalama devrindeyiz Kod adı kılıçbalığı emekliye 15 kaat, Soğan Sinan, 30 lira asgari ücret, Reyis kısa yoldan cennete seyahat, bu furya iyi değil tabii herkes oy almak için konuşuyor ama kazansa bile yapmasa herkes için daha iyi , bazı partizanlar borazancılık yapsa da iyi olan şu 5 li çeteden alıp verebilmek yani yancıların cepleri boşaltılıp yapılsa o zaman okey ama bu zor atı alan Cayman adasını geçti bu durumda geriye para basmak kalıyor ki , o zaman en sonunda herkes üzülür.

Benim oyum , tabii belli ama biri dese , ben maaşlara 2 yıl zam yapmayacam oyumu ona veririm . Tabii malum şahıs zaten demez. O dese de vermem kusura bakmasın.

Bu olamayanı dağıtma poh edecek herşeyi ama adamların kacırdığını getirt dağıt bak ona eyvallah, başım üstüne.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Onu da vaat etse yine oy yok. Yalan olduğunu biliyorum. Kendilerine cennetten yer hazırlasınlar diyecem maalesef işleri zor. Hanım aile zorlaması da olsa Kılıçtaroğlu ben Sinan OĞAN...
    Valla 'Cennetten Tapu' olur da, altına bütün tarikat şeyhleri ortak parmak basarlarsa....bi düşünmek lazım sanki

Koskoca Şıh Hazretleri yalan söyleyecek hali yok ya....

3.  Alıntı Originally Posted by uguner Yazıyı Oku
    Seçimi kaybederlerse cumhur ittifakı diye bişey kalmaz hiç bişey yapamazlar
    halının altına ne kadar pislik süpürüldüğüyle alakalı bence
    şöyle düşün, eşin senden habersiz bir harcama yaptıysa saklamak için az bir çaba sarf eder
    lakin anneni babanı öldürmüşse ortaya çıkmaması için seni bile öldürebileceği olasılık dahilindedir
    uç bir örnek ama çaresiz bir insanın ve işlediği suçun nevine göre neler yapabileceği değişir..

4.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Zaten bu yüzden bu kafayla iktidar olamaz, bu ülkede zengine ve sermaye gruplarına dokunan yada dokunacak kimseyi iktidar yapmazlar. Siz hiç KK dan böyle laflar duydunuz mu?
    5'li cete demeyi bile yasakladilar.

418 Milyar dolari soke soke alacagim diyor.

Zengin sermaye gruplarina daha ne desin ?

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Valla 'Cennetten Tapu' olur da, altına bütün tarikat şeyhleri ortak parmak basarlarsa....bi düşünmek lazım sanki

Koskoca Şıh Hazretleri yalan söyleyecek hali yok ya....
    İşte tipik uzun vadeli akıllı yatırımcı. Ama bizim millet nasıl bildiğin kısa vadeci. Hemen yüzde 5 (Makarna kuru bakliyat vb yardımlar) artsın veya bir ayda voleyi vurayım. Akıllı insan kendini belli ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Artık saçmalama devrindeyiz Kod adı kılıçbalığı emekliye 15 kaat, Soğan Sinan, 30 lira asgari ücret, Reyis kısa yoldan cennete seyahat, bu furya iyi değil tabii herkes oy almak için konuşuyor ama kazansa bile yapmasa herkes için daha iyi , bazı partizanlar borazancılık yapsa da iyi olan şu 5 li çeteden alıp verebilmek yani yancıların cepleri boşaltılıp yapılsa o zaman okey ama bu zor atı alan Cayman adasını geçti bu durumda geriye para basmak kalıyor ki , o zaman en sonunda herkes üzülür.

Benim oyum , tabii belli ama biri dese , ben maaşlara 2 yıl zam yapmayacam oyumu ona veririm . Tabii malum şahıs zaten demez. O dese de vermem kusura bakmasın.

Bu olamayanı dağıtma poh edecek herşeyi ama adamların kacırdığını getirt dağıt bak ona eyvallah, başım üstüne.
    AKFYE ye malum Man Adasından halka arzda yoğun katılım olmuştu, Man Adası halkı komple AKFYE aldılar.

Tam tepeden de çakmışlar bütün malı, 1.5 milyar dolar kar diyiiler...

Bademgiller birbirlerine girdi sanırsam...

Fareler gemiyi terk ediyo davaya ihanet ediyor diyollar....Ben demiyorum, koskoca Bankacılık Endeksini kaldıran adam diyor.

Ulan, hadi küçük kağıtlar tamam, orta büyüklükte kağıtlar da eh fonlar monlar balinalar tamam da, koskoca bankaları, hatta endeksleri yönlendiremezler diyordum, ta ki o güne kadar....Nassı para var lan bunlarda deyip, satıp kenara çekilmiştim.

Cayman diyince şaapayım dedim...

Deli paralar konuşuluyor, heç bi yere sığmaz bu para....bi tek kriptoya sığabilir...oralarda boşluk var sanırsam...

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    İşte tipik uzun vadeli akıllı yatırımcı. Ama bizim millet nasıl bildiğin kısa vadeci. Hemen yüzde 5 (Makarna kuru bakliyat vb yardımlar) artsın veya bir ayda voleyi vurayım. Akıllı insan kendini belli ediyor.
    Her keş böyle düşünürse, durum pohtir

Dünya tapuları çoktan paylaşıldı ağam...

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    AKFYE ye malum Man Adasından halka arzda yoğun katılım olmuştu, Man Adası halkı komple AKFYE aldılar.

Tam tepeden de çakmışlar bütün malı, 1.5 milyar dolar kar diyiiler...

Bademgiller birbirlerine girdi sanırsam...

Fareler gemiyi terk ediyo davaya ihanet ediyor diyollar....Ben demiyorum, koskoca Bankacılık Endeksini kaldıran adam diyor.

Ulan, hadi küçük kağıtlar tamam, orta büyüklükte kağıtlar da eh fonlar monlar balinalar tamam da, koskoca bankaları, hatta endeksleri yönlendiremezler diyordum, ta ki o güne kadar....Nassı para var lan bunlarda deyip, satıp kenara çekilmiştim.

Cayman diyince şaapayım dedim...

Deli paralar konuşuluyor, heç bi yere sığmaz bu para....bi tek kriptoya sığabilir...oralarda boşluk var sanırsam...
    Olur mu olur walla, ben de bi üstad abiyle konuştuydum malı yabancıya yıkma durumları var gibi dedi , bu kadar kapalıçarşıdan malum malı çeken içeriden birileri olur mu hemi de bal gibi olur, ama şunu bilirim bu kadar parayı nereye götürür sen götür , asla yedirmezler ister koyin de tutsunlar ister fiziki bunu Gia ve Mıi 6 , ve foossad İndra gandi yapmazsa bunları da donsuz bırakmazssa ben de hiç bişi bilmiyorum.
    5 milyon dolar 10 milyon dolara göz yumabilirler o rakamlara babalarını bile vurur dediğim şah iş lar, zahmet ediyorlar.

Sayfa 718/1009 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •