Sayfa 718/1002 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Kalıcılık elbette önemli Sn djoz...

Ancak günümüz kalıcıların dibi medeniyet yıkıcılığına, soykırıma dayandığı düşünüldüğünde ortaasya töresine uygun olmayan bi durumla karşı karşıyayız...

Cengizhan hakkındaki görüşlerin batı kaynaklı olduğu konusunda ısrarcıyım...

Arada memleketin yandığını da unutmayalım, arkadaşlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hayır bunu kabul etmiyorum.bu topikte ben yıllardır her konuda yazıyorum.asil ben sizden şüpheleniyorum.cidden birleştirici değilsiniz bence yangına körükle gidiyorsunuz amacınızı da bilmiyorum kim olduğunuzu da

Bölgede yaşayan gazeteciler, ünlüler hep yalan söylüyor RTÜK'e göre.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bence bir amacın var ve o amaç asla birleştirici değil ayrıştırıcı artık derdin neyse

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bölgede yaşayan gazeteciler, ünlüler hep yalan söylüyor RTÜK'e göre.
    gün gelecek evlerinin yandığına sevinecek bölge halkı
    lakin o idrak yok, bu sebeple bölgede hakim parti cehapedir..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Mevzu şimdi anlaşıldı arkadaşlar;

Hakimiyet alanı genişleyen Taliban'ın insafına kalmamaları için ABD için çalışan Afgan çevirmenlerle ailelerini tahliye etmeye ve onlara Özel Göçmen Vizesi (SIV) vermeye başlayan Biden yönetimi, SIV kapsamına girmeyen belli bazı Afganlar için de yeni sığınmacı programı açıkladı. ABD Dışişleri Bakanlığı, ABD bağlantısı yüzünden Taliban şiddetinin hedefi olabilecek ama SIV için ehil bulunmayan binlerce Afgan'a da ABD'ye sığınmacı olarak yerleşme fırsatı verileceğini duyurdu.

'Öncelik İki' isimli yeni sığınmacı programının, sadece ABD hükümeti ve ordusu için değil, ABD'nin finanse ettiği projeler, ABD merkezli STK'ler ve medya kuruluşları için çalışan Afganları da kapsayacağı belirtildi.

Gazetecilere brifing veren bir yetkili, "Potansiyel çıkış dalgasına hazırlıklı olunması için komşu ülkelerle ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği ile zaten görüştük" dedi. 'Pakistan'ın Afganistan sınırlarının açık kalmasının önemli olduğunu, diğerlerinin ise İran üzerinden Türkiye'ye seyahat edebileceğini' sözlerine ekledi.

https://tr.sputniknews.com/amp/abd/2...mpression=true

Konuşulmuş bunlar önceden, o yüzden geliyorlar...
    Sn Achiles,
    Biden RTE buluşması sonrasında gerçekleşen bu göç Biden-RTE arasındaki belli bir anlaşmanın sonucu.
    Dar bir guruba doğrudan ABD vizesi (SIV) veriliyor. Ama SIV kapsamına girmeyen binlerce Afgan'a da ABD'ye sığınma fırsatı verilecek deniyor açıklamada. Bu kişiler için de bir koridor açılmış doğrudan Türkiye'ye girmeleri için. Sorun da burada. Bu açıklama sonrasında yazılan rakamın çok çok üstünde Afgan ülkeye giriş yaptı ve yapmaya devam ediyor. ABD bu insanların hepsine sığınma hakkı vermeyeceğine göre düşünülmesi gereken en önemli konu geriye kalanlara ne olacağı. Benim tahminim SIV kapsamına girmeyen hiçbir Afgan'a vize verilmeyeceği ve bunların ülkemizde yerleşeceği
    Anladığım kadarıyla, bizim tutsak yönetim, ABD'nin önümüze atacağı 3-5 dolar için bu duruma el mecbur demiş. Belki de böyle bir destek bile gelmeyecek ve biz bu insanları sadece birilerinin siyasi bekası için besliyor olacağız. İkinci önemli konu ise bu insanlar kullanılarak ülkemizde nasıl bir oyun tezgahlandığı konusu. Umarım bunu öğrendiğimizde iş işten geçmemiş olur.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türk halkı derken kimi kastediyorsunuz lazlar çerkezler gürcüler dahil mi.kurtlerin kökünü kazımak derken ben 18 milyon diyeyim siz 10 milyon deyin hepsi öldürülebilir diye aklınızdan cidden geçiyor mu.boyle bir olasılık cidden bu cağda bir an olsun akıldan geçirilebilir mi düşünülebilir mi.o katliam yapılacak ve türkiye diye bir devlet ayakta kalacak öyle mi.ha bu topraklarda ırkçılık varmıdır elbet yoktur.kurdistan projesi ihanet projesidir.ama kendi kurdune lazina çerkeze gürcüce türk üst kimliğini çok görürsen gelen suriyeli ile afganla nasıl baş edeceksin

Sayfa 718/1002 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •