Sayfa 72/226 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 569 - 576 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (5 üye ve 2 ziyaretçi)

aslan8864, 500mg, Fethiye, SaVaRoNa, serfaruk

Aloooo, ne oluyor? Yedi kişi olduk, bu bir rekor tarihe geçsin.

2. Kızma ama . Grev in hisseyi düşüreceğii söylüyorsun. Sadece gülüyorum. Bu ortamda grev olmaz. Olsa bile bu şirketin 12 aylık bilançosuna kadar yolu 6-8 arası olur. O zaman sana çayın yanında güzel bir pasta sölerim. Beni nasıl bulursun. Söyleyeyim. 8-10 arası malımı satınca bana özelden yaz. Tel veririm sana...

3.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Bilanço gümbür gümbür geliyor anlaşılan. 4.50 barajını yıkarak, senelerdir biriken potansiyel enerjisini kinetik enerjiye dönüştürecek.
    Valla temkinli olmak lazım, fazla ümitlenmeden, ufak ufak alttan alarak, kimseyi ürkütmeden, çünkü bunu adı uyuz.

4. Haydi arkadaşlar.. Sabreden kardeşlerim, abilerim, hissedaşlarım. Keyif çayı içelim. Bir olalım birlik olalım. Bizi baskılayan arkadaşa çay söleyelim. Beni merek ediyormuş. Kızma arkadaşım.

5.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Kızma ama . Grev in hisseyi düşüreceğii söylüyorsun. Sadece gülüyorum. Bu ortamda grev olmaz. Olsa bile bu şirketin 12 aylık bilançosuna kadar yolu 6-8 arası olur. O zaman sana çayın yanında güzel bir pasta sölerim. Beni nasıl bulursun. Söyleyeyim. 8-10 arası malımı satınca bana özelden yaz. Tel veririm sana...
    Grev sadece bizde degil butun metalde.oyuzden sıkıntı yok realiteyi değistirmez.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    valla temkinli olmak lazım, fazla ümitlenmeden, ufak ufak alttan alarak, kimseyi ürkütmeden, çünkü bunu adı uyuz.
    deme arkadaşım uyuz. Işlemi yapan arkadaş uyuz . şimdi başı ağrıyor. çay midesini bulandırmış. Birazdan 5.02 olursa ne yapacağını düşünemiyorum. Ha sakın kalbini yorma. Biz çok yorduk. Değilmi hissedaşlarımız.

7. Kim alıp satıyor pasta lütfen

8.  Alıntı Originally Posted by fethiye Yazıyı Oku
    kim alıp satıyor pasta lütfen
    yapı kredi 57 bin lot verdi 5 kademede satışları var. Onlarıda kaptırısa malı çok az kalacak.

Sayfa 72/226 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •