Sayfa 72/1012 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Pullback mi yaptık..Tam da destekten döndük...

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bunları sabah yazdım , erkanla aldı sattıklarını şimdi kusuyor .
    teknik olarak 8550-8300 arası gidip gelicez.
    8300 altı günlük kapanışlar yapmamalı benim graflarda
    dün belirttiğim bant aralıkları ile devam ,
    memed ben haberleri bilmiyorum ama dün teknik 3.12 lerden satış bekliyorum dedim oradan geldi .
    bundan sonra mütevazılık yapmıyorum çok konuşanı teknik bilgi ile dövücem
    şimdi diyeceksin neye göre yazıp duruyorsun takip ettiğimiz grafa göre benim kitapları baştan oku ortadan okuduğunda anlamaz veya eksik anlarsın.
    adioss 53
    FORMASYON AVCISI -53

3. Daha oyun bitmedi birazdan grafı atıcam memed çalı arkasından çık
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    wix gitsin amerikalıları korkutsun, bizi kazımaz

shortçulara kapanmak için güsel fırsat verdi, bence yeterli bugünlük, 8950 tutar diyorum
    ABD tahvilleri %5 i geçti 16 yıl sonra ilk defa .. WİX uzun zamandan bu yana 20 üstü,, ABD yi korkutan bizide korkutmalı bizi enterese etmez biraz lux olur o kadar da uzun boylu değil..

enflasyon havucuyla katladı kağıtlar konfora fazla alışmak rehavet getirir Bugünü bilmem döner dönmez ..kısmi düzeltmelerle bugüne kadar geldik bıst in 7500 -7700 e değmeden sağlıklı yükseleceğini düşünmüyorum

5. Turan ÇOBAN
    @naruTnaboC
    #Tuprs, Tüpraş Güçlü hisse performansının ardından tavsiyemizi TUT'a çekiyoruz.

- 12 aylık hedef fiyatı TL172/hisse'ye yükseltiyoruz; tavsiyemizi TUT'a çekiyoruz: Güncellenmiş makro tahminleri modelimize dahil ettik ve Tüpraş'a ilişkin çeşitli varsayımları revize ettik. Buna göre, 12 aylık hedef fiyatımızı %37 artırarak 172 TL'ye yükselttik. Rakamlarımızdaki nispeten sınırlı yukarı yönlü potansiyel göz önüne alarak, tavsiyemizi TUT'a düşürüyoruz. Tüpraş'ı harmanlanmış FY23T/FY24T F/K ve FD/FAVÖK çarpanları ile değerlemeye devam ediyoruz. Tüpraş'ın yakın vadeli faaliyet görünümünün olumlu bir 3Ç'ye işaret etmesi ve bilançosunun gücü göz önüne alındığında, kısa vadede hisseye destek sağlayabileceğine inanıyoruz. Bununla birlikte, hisse fiyat performansının hem mutlak hem de göreceli olarak güçlü olması (BIST-100, yerel ve bölgesel benzerlerine kıyasla), yukarı yönlü potansiyelin normalleşmesi ve 2024 yılına dair görece düşük olan faaliyet görünürlüğü ile birleştiğinde, hisseler üzerinde daha dengeli bir uzun vadeli duruş sergilememize neden oldu.

- 3Ç23 sonuçlarının yüksek ürün marjları sayesinde çeyreksel bazda güçlü olması muhtemel: Güçlü faaliyet ortamı ve yüksek KKO göze alındığında Tüpraş'ın 25 Ekim'de paylaşması beklenen 3Ç23 sonuçlarında olumlu bir faaliyet performansı açıklayabileceğini öngörüyoruz. Sentetik motorin/benzin/jet yakıtı marjları (USD/varil) 3Ç23'te bir önceki çeyreğe göre sırasıyla %86/%21/%111 artışla 31,5/27,9/29,9 seviyesine yükselirken, yüksek baz etkisi nedeniyle benzin hariç yıllık bazda daha zayıf kalmıştır.

- Son 1 Ay / Sene başından beri BIST-100'e kıyasla sırasıyla %8/%49 daha iyi performans: Tüpraş hisseleri son bir ay / sene başından beri BIST-100'e kıyasla sırasıyla %8/%49 daha iyi performans göstermiş ve dolar bazında %11/%57 getiri sağlamıştır. Tüpraş'ın hisse performansı, Erdemir <EREGL, TUT> karşısında %113 ve Petkim <PETKM, TUT> karşısında %112'lik sene başından beri üstün performansı ile likit Türk emtia isimlerinden de önemli ölçüde ayrışmıştır. Tüpraş hisselerindeki son dönemdeki güç 1) Rusya'dan gelen çeşitli rafine distile ürünlere uygulanan geçici yasağın ürün marjlarında kısa vadeli yukarı yönlü risk yaratması; 2) özellikle Tüpraş'ın bölge ortalamasına kıyasla daha yüksek verime sahip olduğu motorin başta olmak üzere ürün marjlarında son dönemdeki güçlü seyir; ve 3) güçlü 3Ç sonuç beklentileri ile desteklenmiş gözükmektedir.

zined ,

bak buda teb hareketi gibi bunlar günah çıkarıyor 10.000-12.000 endeks diyenler ince ince yaseminceye başlıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

6. u-100 4saatlik log.. olası kanalizasyon... herkese kolay gelsin... ytd...

yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

7. Tup neden düşüyor teknik olarak özelden bazı arkadaşlar soruyor oradaki iş büyük oyuncu ve badem işi teknik bir konu değil sadece öyle gösteriliyor nedeni büyük oyuncu temettüyü aldı aşağıdan kendine alım için yer açıyor bu oyun çoğu zaman böyle döner , ky 157-160 ky gücü nispetinde mal aldı gerek bilanço gerek marjlardan dolayı , kimisi temettülerini yatırdı büyük oyuncuda kendi yer açtığı yerden bilanço fiyatlayacak , yukardan alan paçal yapacak belki onun aldığı fiyatlar kısa vade tepe kalacak.
    burada endeks fiyatlaması daha önemli kısa vade 8300 altı diğer tahta graflarıda bozulur benim görüşüm bu yönde.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan:
    "Türkiye'ye yatırım ilgisi arttı. Yurt dışından milyarlarca dolarlık yatırım teklifleri var. Rezervlerimize doğrudan giriş yapabilecek milyarlarca dolarlık teklif mektubu benim masamda duruyor."

Sayfa 72/1012 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •