Sayfa 72/571 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 4561 madde; 569 - 576 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mariogomez Yazıyı Oku
    yine diyorum yukardan bi yerden çakacaklar malı bize. Sonra düşünce yükseltip bi daha. Sonrası ne olur bilemem .YTD.
    siz galiba Amerika'yı yeniden keşfediyorsunuz, borsada işleyiş bu değilmi

isminin hakkını vereceklerdir patronlar , başbakanımıızn bile gündeminde olan bi halk arzda böyle oyunların bi anda olacağını düşünmüyorum açıkcası,,,ytd

Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    siz galiba Amerika'yı yeniden keşfediyorsunuz, borsada işleyiş bu değilmi

isminin hakkını vereceklerdir patronlar , başbakanımıızn bile gündeminde olan bi halk arzda böyle oyunların bi anda olacağını düşünmüyorum açıkcası,,,ytd
    yok ben keşfetmiyorum da bazı arkadaşlar uçuyor kaçıyor. son örnekleri aselsan, gerel ele verme olayında. millet akıllanmıyor. onu dedim sadece

3. eşleşme nedir

4. 21.10 eşleşme

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    An itibariyle -%5
    tavan tavan tavan deyip millete mal aldıranlar güzel dua okunuyor size şu mübarek cuma günde... Hani pazartesi ye kadar tavandı...
    Arkadaşlar bunu neden yazdım milletin gazına gelmeyin kağıt şimdi eksi bir saat sonra artı olabilir bu kağıda ihtiyaç olmayacak paranızı kullanın derim...
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

6. %9 aniden düştü ya la ne korktum bee

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 20.00 görünçe daldık erken olmuş neyse aldığımız az yinede 5 lot daha fazla ederdi kısmet

8. takaslar nasıl arkadaşlar ?

Sayfa 72/571 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •