Sayfa 720/891 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Dönem net karı veya zararı 30.766.075,04

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sizi gidi dallamalar sizi şirketi kötüleye kötüleye 0,54 e fiyatı çektiniz.

"3-Faiz Gelirleri 34.578.380,88"
    ------------------------------------

Hani faiz geliri yoktu?
    Ben üzerime alınmadım ama yine de bu forumdaki herkese genelleme yaparak hakaret ettiğin için sana cevap vereceğim;

1. Öncelikle bu formun tescilli, birçok kişi tarafından kabul görmüş en dallaması sensin,
    2. Kimse şirketi kötülemiyor, devamlı şirketin içini boşaltan yöneticilerini kötülüyor,
    3. Hiçbir hisse forumda kötülendi diye böyle düşmez,
    4. Bedelli yaparken ki hareketlerinden de belli ki, borsadaki hisse hareketleri de tamamen bunların kontrolünde ve içerden soydukları yetmiyormuş gibi bir de buradan ky'yı söğüşleme derdindeler ve insanlar buna da kızıyor ve demek ki 0,54'e kadar düşürenler de yine kendileriymiş (bu cümle biraz uzun oldu, belki anlamakta zorlanırsın ama es geçebilirsin)
    5.
    6.
    7. Bu böyle daha uzar gider ama sana anlatmaya değmez çünkü sen bunları anlayamayacak kadar lol dallamasın..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Hadilen oradan.Kes hikaye anlatmayı....

4. Kiymetli spek, Niye boyle yapasin edersin, misal bendeki enerji sabir ve ceviklikte 10 tane daha ky olsa ne yaparim diye hic dunmezmisin. Hemide maliyetleri cok uygun neyse ben zaten grafiklere aylik haftalik gunluk bakayrum bilmem anlatabileymiyum.

5. Baskılayın amk.

Yakındır öpüleceksiniz.

Zebaniler tarafından

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ben üzerime alınmadım ama yine de bu forumdaki herkese genelleme yaparak hakaret ettiğin için sana cevap vereceğim;

1. Öncelikle bu formun tescilli, birçok kişi tarafından kabul görmüş en dallaması sensin,
    2. Kimse şirketi kötülemiyor, devamlı şirketin içini boşaltan yöneticilerini kötülüyor,
    3. Hiçbir hisse forumda kötülendi diye böyle düşmez,
    4. Bedelli yaparken ki hareketlerinden de belli ki, borsadaki hisse hareketleri de tamamen bunların kontrolünde ve içerden soydukları yetmiyormuş gibi bir de buradan ky'yı söğüşleme derdindeler ve insanlar buna da kızıyor ve demek ki 0,54'e kadar düşürenler de yine kendileriymiş (bu cümle biraz uzun oldu, belki anlamakta zorlanırsın ama es geçebilirsin)
    5.
    6.
    7. Bu böyle daha uzar gider ama sana anlatmaya değmez çünkü sen bunları anlayamayacak kadar lol dallamasın..
    Sesimiz,yüreğimiz,kalbimiz olduğun için teşekkür ederim kadim dostum kıymetli arkadaşım,Okijen'm..Bu hayasız uzaylı zekiye'ye aslında çarşaf gibi hak ettiği yorumu yazmıştım ancak seviyesiz,tutarsız bir şahısla aynı seviyeye inmemek için iptal ettim..Hiç utanmadan nominal değerlerin üstünde fiyat gidip gelirken özelliklede bedelli sonrası şirket hakkındaki övgü dolu beklentileri olduğunu küçük yatırımcıya sıralayıp al tavsiye ederken yatırımcıları bataklığa sürüklerken şimdide zeytin yağ gibi suyun üstüne çıkmaya çalışması yüzsüzlüğün kötü niyetin yallamanın ifadesi olsa gerek nominal fiyatın üstünde mallananlar şimdi 0.56 krşlarda hisse yükselecek diye bekliyor utanmaz vicdansız süzmegil adammısın lan sen...

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Sesimiz,yüreğimiz,kalbimiz olduğun için teşekkür ederim kadim dostum kıymetli arkadaşım,Okijen'm..Bu hayasız uzaylı zekiye'ye aslında çarşaf gibi hak ettiği yorumu yazmıştım ancak seviyesiz,tutarsız bir şahısla aynı seviyeye inmemek için iptal ettim..Hiç utanmadan nominal değerlerin üstünde fiyat gidip gelirken özelliklede bedelli sonrası şirket hakkındaki övgü dolu beklentileri olduğunu küçük yatırımcıya sıralayıp al tavsiye ederken yatırımcıları bataklığa sürüklerken şimdide zeytin yağ gibi suyun üstüne çıkmaya çalışması yüzsüzlüğün kötü niyetin yallamanın ifadesi olsa gerek nominal fiyatın üstünde mallananlar şimdi 0.56 krşlarda hisse yükselecek diye bekliyor utanmaz vicdansız süzmegil adammısın lan sen...
    Wise'm, kardeşim sağolasın. Senin de ağzına, kalemine sağlık. Yalnız o uzaylı asude bilgin olsun..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Küçük yatırımcıyı bezdiren, kan emiciler

ÖPÜLECEKSİNİZ......

Sayfa 720/891 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •