Sayfa 721/852 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bilen yok herhalde

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar genel kurulu ilk ben terk ettim,su Jak,sn İzmirli,sn Mordo ve diğer ortaklar yönetimi zorlayan güzel sorular sordular.Ben de çok sert konuştum adamlar ne sorsak bilmiyoruz SPK bilir biz biliyoruz değerleme şirketi bilir, gibi kıvırdılar.biz kipayı 15 kuruşa aldık 1,29 iyi rakama getirdiler bende 30 kuruşa yok yok 45 kuruşa sizden alayım dedi 0/0 200 kâr teklif ettim.tıs yok arkadaşlar herşey planlı yapılmış gibi duruyor ve tahtayı yapanların toplantıya katılan ortaklarla alakası yok.Tamamem tahtada spekülatör var.

3.  Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurulu ilk ben terk ettim,su Jak,sn İzmirli,sn Mordo ve diğer ortaklar yönetimi zorlayan güzel sorular sordular.Ben de çok sert konuştum adamlar ne sorsak bilmiyoruz SPK bilir biz biliyoruz değerleme şirketi bilir, gibi kıvırdılar.biz kipayı 15 kuruşa aldık 1,29 iyi rakama getirdiler bende 30 kuruşa yok yok 45 kuruşa sizden alayım dedi 0/0 200 kâr teklif ettim.tıs yok arkadaşlar herşey planlı yapılmış gibi duruyor ve tahtayı yapanların toplantıya katılan ortaklarla alakası yok.Tamamem tahtada spekülatör var.
    teşekkürler paylaştığınız için...

4. Toplantı bitmedi, klavye hataları için özür

5.  Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Toplantı bitmedi, klavye hataları için özür
    herhangi bir ayrılma hakkı, 30 günlük ortalama vs gibi konulardan bahsedilmedimi?

6.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    herhangi bir ayrılma hakkı, 30 günlük ortalama vs gibi konulardan bahsedilmedimi?
    Tahtaya galip bey girdiyse yırttınız. Para kazan madan birleşme yaptırmaz

7. Bütün konular hakkında soru soruldu hemde yazılı olarak soruldu,mgr avukatı birleşmede bu hakkın olmadığını söyledi,ama sonucun ısrarla SPK ya bağlı olduğunu söyledi.arkadaşlar okadar ketum yönetim kurulu vardı ki.her şeyi kıvırarak cevapladılar.Ama biz her şeyi sorduk bunlar kaç oyun çevirdiler gördük ve benim kendi görüşüm son bir oyun daha var.

8.  Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurulu ilk ben terk ettim,su Jak,sn İzmirli,sn Mordo ve diğer ortaklar yönetimi zorlayan güzel sorular sordular.Ben de çok sert konuştum adamlar ne sorsak bilmiyoruz SPK bilir biz biliyoruz değerleme şirketi bilir, gibi kıvırdılar.biz kipayı 15 kuruşa aldık 1,29 iyi rakama getirdiler bende 30 kuruşa yok yok 45 kuruşa sizden alayım dedi 0/0 200 kâr teklif ettim.tıs yok arkadaşlar herşey planlı yapılmış gibi duruyor ve tahtayı yapanların toplantıya katılan ortaklarla alakası yok.Tamamem tahtada spekülatör var.
    Hayırlısı olsun diyelim...
    Paylaşım için teşekkürler...

Sayfa 721/852 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •