Sayfa 721/1004 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Sn JAS sizdemi

dun tabloyu atmistim .
    JP nin eligible ve registered rakamlarini takip etmek lazim

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aynı şeyi düşünmüşüz. 6.2 kilo da ben aldım. 3.8 kilo için beklemedeyim. (Borsalar çökmeden altın ve gümüşe dokunmam lafımı da yemiş oldum bu arada).
    JP Morgan'a karşı biz çapulcular.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ....

2. BOFA bankalarda bildiğin bigshort yapıyor, U30' daki tüm bankalarda satıcı...

Sabah bir ara TSKB alım tarafındaydı baktım orda da satıma geçmiş...

Kapanışta ne olur bilemeyiz milleti panikletip uçuk kaçık satışlar yaptırmazsa, bence eline verecekler gibi...

3. Hatta BOFA' nın alım - satım performansına baktım, neredeyse tüm U30 kağıtlarında zararda şu ana kadar...

Ben bugün TKFEN tahtasında işlem yapıyorum, burda da muhtemelen şort yapıyor...

Şimdilik 25 kademe terste, bi ara sattıklarının bir kısmını kapattı zararı daha da arttı, normalde 15 kademe civarındaydı...

Tabi BOFA bu kapanışa kadar ne yapar yine de bilinmez...

4. Aynen benimde spotta o dikkatimi çekiyor, basıyorlar ama TL olarak hep zarara mal satıyorlar ana toplamda, viop tan mı zararı amorti ediyorlar acaba? Viop pasta göremiyorum, yok bende, ondan birşey diyemiyorum ama sadece bir tahmin...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Hatta BOFA' nın alım - satım performansına baktım, neredeyse tüm U30 kağıtlarında zararda şu ana kadar...

Ben bugün TKFEN tahtasında işlem yapıyorum, burda da muhtemelen şort yapıyor...

Şimdilik 25 kademe terste, bi ara sattıklarının bir kısmını kapattı zararı daha da arttı, normalde 15 kademe civarındaydı...

Tabi BOFA bu kapanışa kadar ne yapar yine de bilinmez...
    Hintlinin işine akıl sır ermez, tüm bacaklarında belki gidip buradaki işlemle tahvilde filan kar yazıyordur manyak, bizim bilmediğimiz bi korelasyon bişey bulmuştur.

Herkes reddit style bulduğu kağıda abanırsa BOFA da bisküviyi yer orada hemfikiriz (ki kendi tahtalarımda direk bunu yapıyorum) ama çok düşük ihtimal - kötüler genelde kazanır.

Everybody knows the good guys lost...

6.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    abi sen iyi taktın bu garana hayırlısı olsun valla ben cesaret edemiyorum bol kazanc
    Cumaya gittim geldim mallar uçmuş abi, nasip
    Gidiyim cocuklara çukulata alıyım, sevinsinler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Sn JAS sizdemi

dun tabloyu atmistim .
    JP nin eligible ve registered rakamlarini takip etmek lazim
    3.8 kilo daha aldım. Toplam 10 kilo oldu.

Alım yaparken tam ayarlayamışım. 10 kilo 220 gram olmuş.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Desteği bu yüzden veriyorum zaten. Zengini bin kat daha zengin, fakiri bin kat daha fakir yapan bu rezil sistem bir an önce son bulmalı.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    inşalla........aynen rezil bir sistem var......

Sayfa 721/1004 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •