Sayfa 722/1001 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Ulu Önderin son günü …

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Ulu Önderin son günü …
    ATAM'ın torunu olmak en büyük mutluluk ve gurur kaynağımdır, realist bir insan olarak 1000 tane hayatım olsa, 1000'nini de onun uğruna gözümü kırpmadan feda ederdim. (Dedelerim gibi.)

Bu kadar soruna rağmen, bu ülkede yaşanır kılınmasını sağlayan tek gerçek ATATÜRK'tür.

Saygı ve minnetle.......................................... .................................................. ..........
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,548
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Olan biten AKP içinde ki miras tartışmasıdır. Rte gidince kim gelecek. Bu aymazlar bilmez ki AKP bir lider partisidir, RTE gider parti biter.
    Aynen AP,ANAP gibi. Bu yüzden CHP tektir, biraz MHP.
    Bir zamanlar ne kadana güzel papatyalarımız vardı. Hepsi soldu.
    aynen ve olacağı budur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,548
    Cumhurun baş danışmanı baklayı ağzından çıkardı,mevcut anayasa mahkemesi gayri milliymiş milli değilmiş,sanırım kendilerine göre milli bir özel anayasa mahkemesi peşinde oldukları bir durumun söylemidir

NOT=Sanırım pilleri bittiğinden korkudan iktidarı kaybettiklerinde bizi kimse yargılamasın hesapları...Ne yaparsanız yapın kesin yargılanacaksınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,287
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Türkiye'de en güvenilir 20 isim belli oldu. Aralarında bir tek siyasetçi yok

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/t...ok-731366h.htm

Ne farkederki.
    .

O kişiler bile kendilerini ve yakınlarıyla alakalı olaylar olunca görmez duymaz hukuk tanımaz olabiliyorlar.

Avrupa Demokrasi ve İnsan hakları der idama karşı gelir aşırı güç kullanılmamalı der.

Geçmişleri belli iken bu zamanda 3 maymunu oynarlar üstüne birde silahda verirler beleş yeterki israil filistinli öldürsün oraya çöksün.

taraflardan 3 tarafıda sevmem

Bizde yaşanan Anayasa kesin hakim güçken ve kandi atatıkları hakimler varken genede kararlara uymamazlık yuh yani.

Bu ne üdüğü belirsiz anket doğru ise......

Bitmiş bu ülke.....!!!!!!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,548
    Murat Yetkinin yargı krizi değerlendirmesi

https://www.youtube.com/watch?v=X0qqnL694qY&t=3s

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 722/1001 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •