Sayfa 724/1000 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Biz de eski yazdıklarımızı mı alıntılayalım şimdi
    Ben tutturuyorum...sizinki utopik bir SALLAMA olmus...

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırdır üstadım kendi kendinize konuşmaya başlamışsınız
    Ya sadicim git bir iki tup kaynat deney yap allah askina...

Civayla sulfirik asiti santrifuj yap bakalim sonuc ne cikacak 😂😂😂

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Azer bulbul
    Hosuma mi gitti????
    Tcd cokuyor sen onu dusun...
    Al sana

Hahahajajahaha

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dun demisim demi...
    üstadım, sıkıntılı zamanlarda piskolojiyi yönetmek zor. sen bunu başarıyla hallediyorsun. aselsan benim sinir sistemime öyle bir asıldı ki, en ufak terslikte hemen moralim bozuluyor. artık aselsanın bulunduğu semtten dahi geçmek istemiyorum. ondan gelecek keramet Allah'tan gelsin diyorum. bu nefretimin borsadaki kâğıdına olduğunu da belirteyim. yoksa savunmamızın göz bebeği ayrı mesele.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, sıkıntılı zamanlarda piskolojiyi yönetmek zor. sen bunu başarıyla hallediyorsun. aselsan benim sinir sistemime öyle bir asıldı ki, en ufak terslikte hemen moralim bozuluyor. artık aselsanın bulunduğu semtten dahi geçmek istemiyorum. ondan gelecek keramet Allah'tan gelsin diyorum. bu nefretimin borsadaki kâğıdına olduğunu da belirteyim. yoksa savunmamızın göz bebeği ayrı mesele.
    Aselsan milgem projesine ortak oldu
    Pakistana yapilacak gemilerde yazilim yapacak...bu olumlu etkiler diye dusunuyorum syn hayrani

6. üstatlar bu gün gönül rahatlığıyla kvb'ye geçilir mi? o cephede durumlar nasıl sormaz ve bakmaz olduk. bayağıdır zpk'da duruyorum ama dün bir hareketlenme olmuş gibi. bu gün ne yapsak likitleri?

7.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    gpg fon getiri götürülerinde çok volatilite yaşanmasına engel olmak için bir çok hissede pağir pozisyon açıyor viopda ve spotta ve anladığım bakın burası gerçekten çok önemli !! >>> sürekli pozisyon değiştiriyor al sat sat al yapıyor eğer doğru anladı isem...... iyi de bizim borsa sığ... bu kadar çok dağılınca her hissede viopda spotta kotasyon likidite yakalayabiliyor mu ? fondaki para 200 fertig olduğunda ne olacak mesela ? 200 fertiğin % 25 iyle bizim piyasada trade yapsa boğulmayacak mı ? uluğslararası fön olacağız diyordu mavi kuşta...
    olsun o zaman bi daha gözden geçirelim neler yapıyor...

hakkınıda yeğmiyelim ; bir yıllık brüt getirisi % 33 küsür , yılbaşından bu yana baksan % 32 küsür ... bunu da sert fiyat dalgalanmaları olmadan yumuşak bir şekilde gerçekleştirmiş... başarılı yani ...
    eh bu sene faizler % 13 olsa brütt mesela , gpg de % 23 getirse gene başarılı ... çünküm fonun kıstası 1 aylık mevduğat kyd mi ne o şeysi kıstası ...

fon nerden yönetiliyordu ? gediğin istanbul kartalda merkezi var orada mı gpgciler
    mavi kuşta nedemek?

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aselsan milgem projesine ortak oldu
    Pakistana yapilacak gemilerde yazilim yapacak...bu olumlu etkiler diye dusunuyorum syn hayrani
    2012'den bu yıl başına kadar ilk ve tek hisse olarak aselsana devam ettim. maaşı alınca gram altın alır gibi aşağıdan yukarıdan, nereden denk geldiyse alıp biriktirdim. çünkü kayıtsız şartsız iyi kazandırıyordu. ta ki 2017'deki 15 kasım facihasına kadar. sonrasında eski yılları da düşünerek nasıl olsa 30 altına inmez diyerek gayet rahat şekilde yoluma devam ettim. halka arz muhabbetlerinden sonra da yıkımı yaşadım. o dönem en azından 30'a stop koyup aşağı kırılırken verebilseydim kurtulmuştum ama kısmet değilmiş. Allah'tan 30 üzeri maliyetim olmamıştı, zaten bir ayda 27'den 47'ye uçmuştu. önceki yıllardan toplamamış olsaydım bu mereti, kesin batıp ocağıma incir ağacı dikmiştim, ben asıl bu duruma şükrettim. kârdan zarar ettik, zamanında da iyi kazandık Allah bereket versin. sonuçta yıl başında 24'lerden hepsini satıp hisse olayına tövbe ettim. 4 ay kadar önce ziraatten hesap açtırırken de borsa hesabı açmayın, sadece fonlara açık olsun yatırım hesabım dedim. 40 üzeri satabileceğim hisseyi bir yıldan fazla bir süre bekledikten sonra 24'lerden satmak, bir daha her ne olursa olsun hisseye girmeme kararı verdirdi. bi aralar buralarda da tartıştık ya fon mu hisse mi diye. benim ilâcım fondu ve yavaş yavaş kendime geldim çok şükür. bunları biraz uzun yazdım. çünkü buradan çok şey öğrendim. burada emeği olan tüm dostlara Rabb'im her iki cihanda da güzelliklerin en iyisini versin. bunu bütün kalbimle diliyorum. bol kazançlar.

Sayfa 724/1000 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •