Sayfa 724/777 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1. İçimden bir ses, fiyatın, 200 günlük ortalamanın %4 kadar altına sarkacağını söylüyor. Biraz psikoloji: Uzun zamandır böyle bir hareket yapmamış. Biraz Elyot: Aynı derecede yaptığı önceki düzeltmenin performansını yakalar mı acaba, diye düşünüyorum.

Ama! Her an fikir değiştirebilirim!

2. Bendeki beklenti, fiyatın ortalamayı yukarı çekip, sonra altına dalması. Liranın çok değerlenmesine izin vermezler diye ümid ediyorum. Günlük grafikte bu durum, yan-yan gidiş olarak görünür. Sayın Yılmaz, Şubat vadede, 5.70 seviyelerinde opsiyon hareketliliği başladığını yazıyor. Günlük grafikte de potansiyel bir TOBO görünüyor. Belki de önümüzdeki ay içinde 6 civarını görüp, sonra da, opsiyon kontratının son tarihine doğru bir düzeltme yaşarız. Kim bilir?

3.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Bendeki beklenti, fiyatın ortalamayı yukarı çekip, sonra altına dalması. Liranın çok değerlenmesine izin vermezler diye ümid ediyorum. Günlük grafikte bu durum, yan-yan gidiş olarak görünür. Sayın Yılmaz, Şubat vadede, 5.70 seviyelerinde opsiyon hareketliliği başladığını yazıyor. Günlük grafikte de potansiyel bir TOBO görünüyor. Belki de önümüzdeki ay içinde 6 civarını görüp, sonra da, opsiyon kontratının son tarihine doğru bir düzeltme yaşarız. Kim bilir?
    Hocam bu fed 4 ocak cok bozdu isi
    Secimleri gormek lazim bence
    Fed dolari bitirdi yine

4. Bu başlıgı floodlayan sıkıntılı üyeye ragmen.. Önemli iki etken. Biri fed, birde bizim faizler. Şimdi fed faiz artırımını askıya aldı, bizim faizlerde yüksek oldugu sürece tl degerlenir. Ekonomimiz ne kadar da kötü olsa bu böyle devam eder. Tabi ekstra bir olay cıkmadıgı sürece mesela çin ile abd'nin verdikleri barışçıl yapıcı görüntüyü bozması vs ... seçime kadar bence degerlenmesine izin verilir, faizi indirmediklerine göre böyle yorumluyorum... birde ekleyelim cds'ler düşüş eğiliminde ağustos yukselişinden önce ki seviyede, o zaman dolar kuru 4.90 civarı..

5. KGF ler yeniden yoğun olarak kullanılmaya başlandı..
    Özel bir bankanın krediler bölümünde ki eleman 1 haftadır gece 10 da çıkıyor..

Bu bilgiyi de geçelim..
    Piyasada da açılma gözlemliyorum hafif hafif de olsa..
    Kasım aralıkdaki o buz tutma dağılıyor hafiften..

Biraz para dönmeye başladı yeniden..

6. Fed bilanço buyutme karari almis gund
    Basayim mi tokadi fedci enkiye

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    KGF ler yeniden yoğun olarak kullanılmaya başlandı..
    Özel bir bankanın krediler bölümünde ki eleman 1 haftadır gece 10 da çıkıyor..

Bu bilgiyi de geçelim..
    Piyasada da açılma gözlemliyorum hafif hafif de olsa..
    Kasım aralıkdaki o buz tutma dağılıyor hafiften..

Biraz para dönmeye başladı yeniden..
    Ay sonunda maaş alanlar haftaya ilk zamlı maaşlarını alacak, vergi diliminin en düşük olduğu ay. Ürün fiyatlarına zam yapacaklarda ay sonunu bekliyor.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

8. Dxy dun 96.3 lardadi
    Fed den bir spekulasyon yine 95.7 su an
    Fed faiz arttircak dolar vatanina.....
    Enki nerde getirin bana onu

Sayfa 724/777 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz