Sayfa 725/1000 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1-2 Tonluk kasayı apartman dairesine, nasıl çıkartıp nereye koyacağız?

Hadi bir şekilde koyduk diyelim, bütün mahalle ohaaa... herifte ne para var be deye dedikodu yapacak.

Bunu duyan hırsızlar, eve girip alt takımlara dabancayı dayayınca, durun siz zahmet etmeyin dolar gaymeleri çantaya ben koyarım deyeceğiz.
    O gaspa girdiği için büyük suça giriyor onu yapmıyorlar .

Genelde tatile gidince yaparlar .

Güvenlikli lüks sitelerde hep öyle oluyor adi hırsızlıklar

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hayır o anlı şanlı 2 tonluk kasadan hırsızları hayal kırıklığına uğratacak bir miktar çıkarsa birde oradan maraza çıkma ihtimali var...
    Alt takımları elimize alırız o zaman, siz siz olun bu arkadaşın kafasıylan iş yapmayın bana sorun!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    O gaspa girdiği için büyük suça giriyor onu yapmıyorlar .

Genelde tatile gidince yaparlar .

Güvenlikli lüks sitelerde hep öyle oluyor adi hırsızlıklar
    1-2 Tonluk kasayı eve çıkartın siz de, gaspı kim takar görün.

Haaa... Benden size nasihat mutlaka duvarları kâğıt kaplayın, beyninizi duvara saçarlarsa silmesi kolay olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Herkes düşünüyor da, yastığın üstünde 24 saat birisi olamayacağı için yastığın altına bir daha baktıklarında, o dolar gaymelerin yerinde olamayabileceğinden korkuyorlar.
    Kasa kirala en garantisi o. Bankalar kasa içine müdahale edemez. Dolarını fizikiye çevir kasaya koy kasada dursun. Sermaye kontrolü gelirse gider alır kendi evinde kasada muhafaza etmeye başlarsın. En mantıklısı bu.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Libya İçişleri Bakanı, Rusya'nın Hafter'e 8 savaş uçağı gönderdiğini ve Hafter güçlerinin bölgedeki Türk hedeflerine yönelik en büyük hava harekatını başlatacağını söyledi. Hafter'e bağlı komutan Curuşi, "Önümüzdeki saatlerde Libya tarihinde en büyük hava harekatını göreceksiniz. Tüm Türk hedefleri savaş uçaklarımızın meşru hedefleridir" dedi.
    sıkıyorlarsa saldırsınlar bakim. O zaman Libya fethi vacip olur.

Fotoğrafı görünceye kadar, acaba diyorum.

Kim şikayet ettiyse, ulan kodumun geri zekalısı olayı bilmesem Dingiliz bayrağı olduğunu bile bilmezdim ben bunun!

Ben de bir tek Dingiliz bayrağı âleni bir şekilde asıldı sandım havlu bile olsa, halbuki balkon çamaşırhaneye dönmüş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Kasa kirala en garantisi o. Bankalar kasa içine müdahale edemez. Dolarını fizikiye çevir kasaya koy kasada dursun. Sermaye kontrolü gelirse gider alır kendi evinde kasada muhafaza etmeye başlarsın. En mantıklısı bu.
    Onun da garantisi yokmuş diye duymuştum. Eğer içeriden veya dışarıdan birileri bankadaki kasaları soyarsa herhangi bir hak iddia edilemiyormuş...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1-2 Tonluk kasayı apartman dairesine, nasıl çıkartıp nereye koyacağız?

Hadi bir şekilde koyduk diyelim, bütün mahalle ohaaa... herifte ne para var be deye dedikodu yapacak.

Bunu duyan hırsızlar, eve girip alt takımlara dabancayı dayayınca, durun siz zahmet etmeyin dolar gaymeleri çantaya ben koyarım deyeceğiz.
    Yasa Reha,

Bu kadar mi guzel anlatilir.

Sayfa 725/1000 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •