Sayfa 726/799 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon
Arama sonucu : 6391 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by borsazede90 Yazıyı Oku
    Hocam bunlar sağlam mal boşaltmışlar firma karlı olunca geri ky vermeyınce ortalık karıştı bence
    Aynen dediğiniz gibi üsttekiler Garanti yat ak yat vs. dağıtanlar 3-4 aracının dağıttığı 515.000 lot civarı,
    alttakiler de alanlar nerdeyse 10-15 ayrı kurum, niyetleri belki de daha aşağılardan toplamakdı
    ama iyi karlar gelmesi vs. 100 lerin altında çok kalıcı olmadan alıcı geldi.

Zaten garanti yat son bir aydır 50 bin civarı alımla en çok alanlarda görünüyor
    satmazsa bir yandan toplamaya başladılar denilebilir süreç biraz daha uzayacak görünüyor.

[IMG][/IMG]
    Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi üsttekiler Garanti yat ak yat vs. dağıtanlar 3-4 aracının dağıttığı 515.000 lot civarı,
    alttakiler de alanlar nerdeyse 10-15 ayrı kurum, niyetleri belki de daha aşağılardan toplamakdı
    ama iyi karlar gelmesi vs. 100 lerin altında çok kalıcı olmadan alıcı geldi.

Zaten garanti yat son bir aydır 50 bin civarı alımla en çok alanlarda görünüyor
    satmazsa bir yandan toplamaya başladılar denilebilir süreç biraz daha uzayacak görünüyor.

[IMG][/IMG]
    her kurumdan işlem yapıyor belli değilki hangi kurumda kac lotu var. takasdan bir çıkarım yapmak yanlış bence

3.  Alıntı Originally Posted by borsazede90 Yazıyı Oku
    her kurumdan işlem yapıyor belli değilki hangi kurumda kac lotu var. takasdan bir çıkarım yapmak yanlış bence
    Teknoloji geliştikce elbette çok kurumla da çalışıyorlar
    ancak 40 tl den 150 tl ye çıkıştı ak ile garanti 1 milyon toplamıştı
    aşağıdaki tablo ocak 2021-ağustos2021 arası ,
    onlar satmaya başladığında ben de satmıştım burda da yazmıştım,
    aynı kurumlar brsan topluyor, burada satıyor diye.Bundan sonra
    farklı taktik izlerler bilemeyiz tabii.

[IMG][/IMG]

4. 115 lere satışları koydular gören geçilmez diye alımdan çekiliyor
    ya da tersi alım tarafı güçlüyse düşmez diye ama silip geçiyorlar.
    bu seviyelerde 100 lotu almaktan kaçınırken.

[IMG][/IMG]

5. her gün eksi kapattırıyorlar bilerek. alımda- satımda boş kalmıyor özellikle 2.bilançodan sonra. tahtayı izlerken farklı grup veya balinaların birbirleri ile mücadele ettiği izlenimini verdi bana. tam sol taraf dolmaya başlıyor sağ tarafa blok blok satışlar yazılıyor. yada her iki tarafı da tahtacı dolduruyorsa başka bir taktik yürütülüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by borsazede90 Yazıyı Oku
    her gün eksi kapattırıyorlar bilerek. alımda- satımda boş kalmıyor özellikle 2.bilançodan sonra. tahtayı izlerken farklı grup veya balinaların birbirleri ile mücadele ettiği izlenimini verdi bana. tam sol taraf dolmaya başlıyor sağ tarafa blok blok satışlar yazılıyor. yada her iki tarafı da tahtacı dolduruyorsa başka bir taktik yürütülüyor.
    Evet birkaç zamandır alış tarafı dolu,sanki bir taraf aşağı basmak
    istiyor alış tarafını görünce yapamıyor gibi,dün alış tarafı 13,6 larda
    doluydu son dakikalarda 15 lere 34 bin lot satış koydular sanki alırsan
    burdan al der gibi veya 15 üzeri kapatmasını istemediler kimbilir var
    birşeyler.

[IMG][/IMG]

7. 34 k lotu al burdan diye koyduğunu sanmıyorum robotları satışa zorluyor olabilir yada günlükçüleri uzak tutuyor olabilir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,020
    Patronu veya tahtacı yı piste alsak...

Sayfa 726/799 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız