Sayfa 726/1000 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Viop XLIII

YKBNK da ne açık yapmışlar böyle! bu kadarını ilk kez görüyorum, diğer xBank lar tavan ve tavana yakın kapatırken bu %3 de kalmış, bu durum tahtada açıkcıların güçlü olduğunu gösteriyor!
    Bugün ortalama 7.651 tl fiyattan toplam 189.570.332 lot yani 1.450.343.318.69 tl açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, dünden de 16 mlyn lot açık taşınmıştı,
    YKBNK da 9.4 mlyr tl toplam işlem hacminin 1.45 mlyr tl sı yani 189.5 mlyn lotu açığa satıştan kaynaklanmıştır, bu da %17 civarı yapar, Açık sıralamasında ise 1. sırada yer almıştır,

2. viop olayı çok çok anladığım bir olay değil işlem falan da yapmam , ahali buraya toplanıyor , onun için yazıyorum
    ahalinin bir kısmı sanıyor ki , viopçular endeksin yönünü bilir ,tiyo alırım falan

viopçular endeksin yönünü bilemezler , yönü belirlemede en ufak katkıları da olamaz , işin özü kuru kumar alışkanlığı
    benim gördüğüm bu

3. Viopda pozisyon acan long acar aradan 5 dakika gecer shorta doner . kim buraya yon icin bilgi almaya geliyorsa zaten okumadan direk teminati teslim etsin

ama teknik yok temel yok demek dogru degil

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    viop olayı çok çok anladığım bir olay değil işlem falan da yapmam , ahali buraya toplanıyor , onun için yazıyorum
    ahalinin bir kısmı sanıyor ki , viopçular endeksin yönünü bilir ,tiyo alırım falan

viopçular endeksin yönünü bilemezler , yönü belirlemede en ufak katkıları da olamaz , işin özü kuru kumar alışkanlığı
    benim gördüğüm bu
    ....

4. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. son günlerde banka hisselerinin bu kadar zıplamasını bana birisi teknik veya temel olarak açıklayabilir mi

not : sakın bilanço demesin
    hadi buyurun

6. Eskiden borsa sıradışı hareket yapınca açıklama gelirdi, Özelleştirme İdaresi elindeki şu kadar Tüpraş, Petkim, Ereğli vs satmak üzere başvurdu vs olur, borsa anında gevşerdi, şimdi en tepede borsa işaret ediliyor, 1 yıldır borsa lafı eden yoktu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. ABD borsası da bazen şaşırtıyor , dev bir borsa endeksine bazen gözaltı pazarı hissesi gibi aşağı yukarı yapabiliyorlar ama ekonomik verileri takip edersen önünü az çok görebiliyorsun , BİST100 de kapkaranlık bir yolda kör tuttuğunu hesabı iş yapıyoruz

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,329
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Benim yayla mersine biraz uzak o taraflasri sevmem zaten o taraflar yayla degil. burda poyraz estimi teras da oturamazsin suan nerede ise eldiven giyecegim klavyede yazmak icin
    Bulmaca gibisin sn Culpable ,

Güzeloluk (sorgun da 2.tercihim varsa ) diyorum son kararım
    o serin havayı lütfen buraya yollayın,müzisyenleri istemem , çocuklar uyuyor

Sizlere hayırlı geceler diliyorum muhabbetiniz bol olsun.

sağlık ve sıhhatle

y.t.d.

Sayfa 726/1000 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •