Sayfa 727/1000 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Acaba yine birileri paraları yastık altına yada fiziki çekip yurt dışına falan mı taşıyor? Yoksa ne diye döviz mevduatlarının çekilmesini kasteden bir cümle kursunlar? Çünkü bu her zaman mevcut olan çok sıradan bir risk.

Geçen yıl temmuz ayında benzer bir açıklama yapmışlardı, gerisi zaten 7,20 zirvesi.
    Yok öyle değil sn.turnike , Geçen gün ben, hala oğluna ( kendisi orada çalışır ) '' kuzen, şu dövizleri artık arsada tutamıyorum, banka kasalarına da koyamam sana getireyim, emniyette olsunlar '' demiştim. Kuzen hemen rapora dökmüş, elimizi açık etmiş. ))

2. Pala , ecnebi, yabancı, bıyıklı her ne ise ; '' Bir yukarı iki aşağı oyunu oynayarak , insanların kafasını bulandıralım. Tam işte yükseliş başladı dediklerinde basalım malı, Ohaa düşüyor kaçalım dediklerinde ellerinden alalım emaneti '' diyorlarmış. Ben dahil çoğunluk ağzımız açık bakıyoruz. Sihirbazın salladığı şeye bakarken hipnoz olup, elimizdekileri çaldırıyoruz.

Bırakalım amcalar ( büyük para babaları ) yesinler birbirini. Biz hedefimize geldiğinde durakta ineriz.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Bankalarda TL.den çok döviz var
    Yersiz bir açıklama..

4. Piyasalar kapanınca akşam düşüryorlar.

5. wave59 ' da TUR için oluşturduğumuz sinyal 2017 nisanından beri ilk kez beyazdan sarı renge döndü... borsa istanbula tam zamanlı konsantre olmanın vakti geldi...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6. 5.84 ve 5.7950 ile 3/1 ve 3/2 dalgaları tamamsa 5.95 ve 6.06 ya kadar devam edebilirz

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    wave59 ' da TUR için oluşturduğumuz sinyal 2017 nisanından beri ilk kez beyazdan sarı renge döndü... borsa istanbula tam zamanlı konsantre olmanın vakti geldi...
    O 59 Tekirdag mi😀

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O 59 Tekirdag mi��
    software ... wave59 u bilmiyor musunuz ? TUR u biliyorsunuz herhalde
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 727/1000 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •