Sayfa 728/783 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Hahaha ha, şahane bir gün şahane bi kapanış. Ozellikle son 10 dakikası. Cuma gelen çok güzel Kap haberine rağmen, küsküyü verdi mekanın sahibi. Patron "gidin kumda oynayın" dedi. Hala mesajı almadilarsa patron güzelcene öğretir ileri günlerde.
    Bugün kuşlu sitedeki sngyo reklamlarından midem bulanmışti, inşallah defolup giderler.

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Evet beyler şu an düşen kapa göre yeni şirketin halka açılacağı kesinleşti
    Zaten kesindi kardeşim sürpriz yok ki

3. Hoşbuldum Katsura teşekkür ederim. Doğrudur Avni beyi ve kağıdı ben çok iyi tanımam. Tabi ki sizin takibiniz bilginiz fazladır. Şu durumda benim aklıma Avni bey ile anlaşıldığı gelmektedir ki mümkündür. Çünkü uzun yıllar borsa ve piyasa bilgisi olan bi oyuncu tahtada değil Avni beyle başka bir oyuncuyla köşe kapmaca oynayacağını düşünmüyorum pek onun tarzı değil çünkü.u zamana kadar böyle bi mücadeye girdiğini görmedim ki o hiç sevmediği grupların tahtasında bile. Ben sadece umut sarının adı geçtiği için tanıdığım kadarıyla anlatmak istedim hocam. Umarım hepimiz için hayırlı olur. Sonuç olarak umut sarı nin sayfasını da incelerseniz sizlerin daha önceden bildiğiniz bilgileri ve kurulan senoryalari anlatmakta paylaşmakta asla kağıda zarar vereceğini düşünmüyorum. Evet çok konuşturur kağıdı çünkü hepimiz biliriz ki küçük yatırımcı bu camia daki en büyük güçtür onu arkasına alıp güzelce yonlendirenler her zaman kazanmıştır ve umut sarida bu işi güzel yapıyor inşallah yine güzel sonuçlar çıkacaktır diye diyerek herkesin kazançlı olmasını ümit ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Evet beyler şu an düşen kapa göre yeni şirketin halka açılacağı kesinleşti
    Asıl haber cuma geldi, bu sadece teyidi.

5. investing'te millet coşmuş yarın tavan açacak diye yazıyor. ben kısmi bölünme yolu ile halka açık yeni şirket kurulmasının sngyo'ya ne faydası olur tam anlayamadım.

6. Olur birazdan anlatacağım..

7.  Alıntı Originally Posted by gratis Yazıyı Oku
    investing'te millet coşmuş yarın tavan açacak diye yazıyor. ben kısmi bölünme yolu ile halka açık yeni şirket kurulmasının sngyo'ya ne faydası olur tam anlayamadım.
    2+2=4 gelde anlat şimdi. nasıl anlatayım hiç yeteneğim yok ki

8.  Alıntı Originally Posted by gratis Yazıyı Oku
    investing'te millet coşmuş yarın tavan açacak diye yazıyor. ben kısmi bölünme yolu ile halka açık yeni şirket kurulmasının sngyo'ya ne faydası olur tam anlayamadım.
    En basitinden yapıp teslim etmediği malın bedelini erkenden tahsil edecek. Yani belki 4 yıl sonraki gelirini şimdiden alacak. Ayrıca, halka arzda kağıt büyük ihtimal primlenecegi için oradan da ilave bir gelir (bir nevi hava parası) elde edecek.

Sayfa 728/783 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •