Sayfa 729/783 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Cuma kap tan sonra da millet tavan, tavan, diye havalanmis, pazartesi herkes tavandan alış vermişti. Sonu malum. Aynısı yarın da olabilir, dikkat etmek lazım.

2. Millet tavan hayli kurarken devre kesti.
    Neyse, biz 4 senede tanıdık Avni'yi, onlar da yavaş yavaş tanıyacaklar.

3.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Millet tavan hayli kurarken devre kesti.
    Neyse, biz 4 senede tanıdık Avni'yi, onlar da yavaş yavaş tanıyacaklar.
    Hasan sarıya şarkı söyleyen bile var ‘ Gül gibi sarardım soldum ....)

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Hasan sarıya şarkı söyleyen bile var ‘ Gül gibi sarardım soldum ....)
    ))))))))

İyi de beyler dünkü kapanışa geldi yinr. Psikopat gibi mal topluyorlar. Satanın ahmaklığı da diyeyim. Mali tablonun iyileşeceği belli

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    ))))))))

İyi de beyler dünkü kapanışa geldi yinr. Psikopat gibi mal topluyorlar. Satanın ahmaklığı da diyeyim. Mali tablonun iyileşeceği belli
    Topluyorlar, dağıtıyorlar, alıyorlar, veriyorlar,. Mesele bu değil. Mesele ders vermek. Sarı olmasaydi emin olun şu andaki den daha yüksek bir rakamdan işlem görüyordu. Adam tahtayı kenar mahalle dilberine çevirdi.

6.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Topluyorlar, dağıtıyorlar, alıyorlar, veriyorlar,. Mesele bu değil. Mesele ders vermek. Sarı olmasaydi emin olun şu andaki den daha yüksek bir rakamdan işlem görüyordu. Adam tahtayı kenar mahalle dilberine çevirdi.
    ))) ))) nr güldüm ya... yahu ben bu adamdan hiçbir şey anlamadım. Nasıl biri bu ya. Sağda solda adamları var, methediyorlar, sonra yazdığınıda siliyor. Ağamlar, üstadımlat, sen ne dersen oluyorlar... tv ye çıkmalar. Beylet bu ekotürk yayına çıktıktan sonra para istiyor bilginiz olsun..bilmem anlarabildim mi

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    ))) ))) nr güldüm ya... yahu ben bu adamdan hiçbir şey anlamadım. Nasıl biri bu ya. Sağda solda adamları var, methediyorlar, sonra yazdığınıda siliyor. Ağamlar, üstadımlat, sen ne dersen oluyorlar... tv ye çıkmalar. Beylet bu ekotürk yayına çıktıktan sonra para istiyor bilginiz olsun..bilmem anlarabildim mi
    Bence kağıt bugün tavan olabilir. Asagiyi bayağı bi salladilar, ayrıca brüt takas ve daha önemlisi emir silememe yasağı bal kaymak oldu.
    Ama tavan olursa u_sari yaptı diye sağda solda reklam yapacaklar. Ulan, adam ve surekasi dünden beri bağırıyordu "açılışta tavan tavan" diye, adama tabanı gösterdi Avni. Ee şimdi tavan olursa, sen mi yapmış olacaksın.

8. Yine efsane yazdın. İmzaladım

Sayfa 729/783 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •