Sayfa 73/262 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
    Günlükte 6,29 un üzerine dahi çıksa ve yeni zirve görse bile 6 nın üzerinde günü kapatamaz görüşündeyim. Bütün istatistikler bu yönde çünkü..
    O yüzden de 6 ya doğru sat 5 e doğru veya 5 in altında al yapmak daha mantıklıdır.

2. İstatistik borsada en güvenilmez şeyler arasında 1. Bence...
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Günlükte 6,29 un üzerine dahi çıksa ve yeni zirve görse bile 6 nın üzerinde günü kapatamaz görüşündeyim. Bütün istatistikler bu yönde çünkü..
    O yüzden de 6 ya doğru sat 5 e doğru veya 5 in altında al yapmak daha mantıklıdır.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    İstatistik borsada en güvenilmez şeyler arasında 1. Bence...

Yani sn nosfecagri, siz de mi istatistikler anlamsız 6 nın üzerine çıkar ve kapar mı diyorsunuz yakın gelecekte?

Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Aylık grafiğe bakarsanız 5.39 -40 civarının üstünde kapanışta nerelere gidebileceği gözüküyor ...Benim tahminim 6.29 zirvesini gecer...
    evet, aylık grafik kent in grafiğine benziyor. ağustosu 5,40 kapasa bile muhteşem yükselişi devam edecek.

5. 1 5 15 60 dakikalikta binlerce kez oradan dönen sistem bile onlarca kez hacimli kırıp geçebiliyor. Borsanın istatistik ile çözülüp de kazanılabilir bir yapısı olsaydı şimdiye kadarki on binlerce istatistik profesörünün birinden biri köşe olurdu.

Köşe olanlara bakarsanız hemen hepsi temel analizcidir. Diyeceklerim bu kadar, Arsan ile ilgili yorum ve tahminim yok kimsenin gunahina girmeyelim.
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Yani sn nosfecagri, siz de mi istatistikler anlamsız 6 nın üzerine çıkar ve kapar mı diyorsunuz yakın gelecekte?

arsanın temelde sıkıntısı yok, teknik grafiğide gayet güzel oldu. neyi paylaşamıyorsunuz anlayamadım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1 5 15 60 dakikalikta binlerce kez oradan dönen sistem bile onlarca kez hacimli kırıp geçebiliyor. Borsanın istatistik ile çözülüp de kazanılabilir bir yapısı olsaydı şimdiye kadarki on binlerce istatistik profesörünün birinden biri köşe olurdu.

Köşe olanlara bakarsanız hemen hepsi temel analizcidir. Diyeceklerim bu kadar, Arsan ile ilgili yorum ve tahminim yok kimsenin gunahina girmeyelim.

yanlış anlaşılma olmasın. ben de temel analize önem veririm.çoğunlukla hisse seçimimi temel verilere ve bilançosuna bakarak belirlerim.
    zaten buraya gelme sebeplerimden biri bu. işlemlerimde teknik analizin önemi düşüktür.
    Önceden bir grafik çiziliyor sonrasında burası destektir deniliyor ;Özellikle düşüş dönemlerinde ise şurası destek orada durur falan denen yerde durduğunu göremiyorum. o zaman neye yarıyor bu teknik analiz?! sanırım sadece teknikçileri kandırmaya :kahkah:..

arsana gelirsek yaklaşık 2 aylık dönemde yaptığı atakları baz aldım. genelde hep aynısı oluyor çünkü.. her seferinde benzer şekilde 6 lardan dönüş yapıyor. 6 ların üzerinde durdugunu görmedim daha..bu da büyük olasılıkla tekrarlanırsa yine güzel bir sat al olanağı verecektir demek istiyorum.onun dışında başka bir anlamı yok bu verinin benim için.

hisse daha 5,16 da millet 6 lardan bahsediyor. eyvah eyvah yandık yine..

Sayfa 73/262 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •