Sayfa 730/993 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. borçlanma kapasitesi varsa CDS'in sayısal değeri pek birşey ifade etmez.. dükkan kapanınca kırmızı çizgi belli olur ancak
    ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Abd tufe 9.1 e yukseldi hadi geçmiş olsun
    İktidar kanadı ve yalamalar başlar artık algıya avrupa abd batıyor diye,tabiki gözlerindeki iri çöpü görmeden

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    16 Haziran 2011 tarihinde 1.819'u görmüş, aslında çoktan batmıştı da medeniyetin sünnetsizleri diye kurtardılar.
    Öyle olsaydı daha iyiydi,hiç olmazsa başımızda olmazlardı bu şekilde olmazdık

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Dalar Euro yu ezince bizim ihracat rakamlarına bakmak lazım...Eylül toplantısına kadar Euro 0.9x olacak , belki erkende olabilir...Kısaca Sonbahar tam bir son bahar olabilir....
    Son bahar gelmeden kışı görmeyiz umarım.

5. Kanada Merkez Bankası faiz oranını 100 baz puan artırdı

WASHINGTON (AA) - Kanada Merkez Bankası, gecelik faiz oranını 100 baz puan artırarak
    yüzde 2,5'e yükseltti.
    Bankadan yapılan açıklamada, parasal sıkılaşmaya devam edildiği aktarıldı.
    Açıklamada, politika faizinde 100 baz puanlık artışla gecelik faiz oranının yüzde
    1,5'ten yüzde 2,5'e yükseltildiği kaydedildi.
    Ülkede enflasyonun beklenenden daha yüksek ve daha kalıcı olduğuna işaret edilen
    açıklamada, gelecek birkaç ayda enflasyonun muhtemelen yüzde 8 civarında kalacağı
    belirtildi.
    Açıklamada, "Ukrayna'daki savaş ve devam eden arz kesintileri gibi küresel faktörler
    en büyük itici güç olurken, aşırı talepten kaynaklanan yurt içi fiyat baskıları
    daha belirgin hale geliyor." değerlendirmesinde bulunuldu.
    Anketlerin daha fazla tüketici ve işletmenin enflasyonun daha uzun süre yüksek seyretmesini
    beklediğini ve bunun da yüksek enflasyonun kalıcı hale gelme riskini
    artırdığını gösterdiği belirtilen açıklamada, bunun gerçekleşmesi halinde fiyat
    istikrarını yeniden sağlamanın ekonomik maliyetinin daha yüksek olacağı vurgulandı.
    Açıklamada, birçok merkez bankasının enflasyonla mücadele için para politikasında
    sıkılaşmaya gittiği vurgulanarak, daha sıkı finansal koşulların ekonomik büyümeyi
    yavaşlattığı aktarıldı.
    Küresel büyümenin yavaşlaması ve daha sıkı para politikasının devam etmesinin ekonomik
    faaliyeti yavaşlatacağına işaret edilen açıklamada, Kanada ekonomisinin
    bu yıl yüzde 3,5, gelecek yıl yüzde 1,75 ve 2024'te yüzde 2,5 büyümesinin beklendiği
    kaydedildi.
    Açıklamada, temmuz ayı görünümünün, enflasyonun bu yılın sonunda gerilemeye başlamasını,
    gelecek yılın sonunda yaklaşık yüzde 3'e düşmesini ve 2024'ün sonunda
    yüzde 2 hedefine geri dönmesini öngördüğü ifade edildi.
    Bu dönemde piyasa beklentilerinin üzerinde faiz artışına giden Kanada Merkez Bankası,
    100 baz puanla 1998'den bu yana en güçlü faiz artırımını gerçekleştirdi.

-AA-
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Öyle olsaydı daha iyiydi,hiç olmazsa başımızda olmazlardı bu şekilde olmazdık
    reha bey bizimkilerden değil egenin öteki tarafındakilerden bahsediyor..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    reha bey bizimkilerden değil egenin öteki tarafındakilerden bahsediyor..
    Kısaca Yunanistan, fazla da şifreli yazmadım aslında medeniyet dedim sünnetsiz dedim, buna en uyan yer orası.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Feylezof desen anlarlardı hemen
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kısaca Yunanistan, fazla da şifreli yazmadım aslında medeniyet dedim sünnetsiz dedim, buna en uyan yer orası.

Sayfa 730/993 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •