Sayfa 730/892 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    https://www.instagram.com/reel/CSpNR...dium=copy_link

2. Gunaydin spekcan 58 niye sey ettin oyle koy 58e 58m korksun millet bunda satilacak cok lot var desin bi teretdute dussun kesinlikle yatirm tavsiyesi degildir. Animallah cilgin bir kaye alir falan benden bilme
    Son düzenleme : Siren; 24-08-2021 saat: 11:24.

3. Sayın siren yıllardır küçük yatırımcı ile tahta yapıcı inatlasıyor, küçük yatırımcı satmıyor tahta yapıcı yukari götürmüyor bakalim kimin sabrı daha fazla zaman daralıyor bakalım hangisi pes edecek.
    Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir.

4. gülermsin ağlarmısın.

kediyi tartın.

Daha birkaç ay önce sermaye artırımından 700 milyon civarı para girmiş holdingn,bugün piyasa değeri 850 milyon.

5. Tam 20 yıla yakındır buradayım uzun yıllar ceza aldım ama hiç buradan kopmadım..Görüyorumki burada ayaklar baş olmuş başlar ayak o yüzden artık yazmamaya karar verdim..Kadim dost bildiğim arkadaşlar ve topiğin,forum'n diğer iyi niyetli, dürüst,insan evladı üyeleri, hoşçakalın..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile....

6.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Sayın siren yıllardır küçük yatırımcı ile tahta yapıcı inatlasıyor, küçük yatırımcı satmıyor tahta yapıcı yukari götürmüyor bakalim kimin sabrı daha fazla zaman daralıyor bakalım hangisi pes edecek.
    Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir.
    Formaliteye gerek yok kibirli kardeşim hukuğumuz eskiye dayanır .
    haşa ben inatlaşmam, borsada inatlaşmamak lazım zaten benim inatlaştığımı hiç gördünüz mü sevgiyle hoş geldin,bu borsada herkes kendi yaptığı yada yapmadığıyla var olur, teknik, hissiyat efendime söyliyim şansına bile karar vermişliğim var demem oki ihlas ne olur olmaz ben bilmem benim muhabbetim spek ile...
    WoksitBro gidiyir çok alışmıştık kendisine

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Tam 20 yıla yakındır buradayım uzun yıllar ceza aldım ama hiç buradan kopmadım..Görüyorumki burada ayaklar baş olmuş başlar ayak o yüzden artık yazmamaya karar verdim..Kadim dost bildiğim arkadaşlar ve topiğin,forum'n diğer iyi niyetli, dürüst,insan evladı üyeleri, hoşçakalın..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile....
    Sende sevgili ws, yanliz 20 sene cok , bende 20 sene buralarda olsam off kesin balli uye yaparlar zannimca torunda dedem sag olsun dermi aceba

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Tam 20 yıla yakındır buradayım uzun yıllar ceza aldım ama hiç buradan kopmadım..Görüyorumki burada ayaklar baş olmuş başlar ayak o yüzden artık yazmamaya karar verdim..Kadim dost bildiğim arkadaşlar ve topiğin,forum'n diğer iyi niyetli, dürüst,insan evladı üyeleri, hoşçakalın..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile....
    Sevgili dostum Wise, sen de bu forumun dürüst, iyi niyetli ve özü sözü bir üyesisin. Senin gibi bir dostun topikten şimdilik diyelim uzak kalması beni üzdüğü gibi, herkesi üzmüştür. Burası, meydanı boş bulmuş bir iki zibidi, kendini bilmez, utanmaz, arlanmaz, inşaata topu kaçmış, fötöcümüdür nedir bilinmez ve laftan anlamaz tiplerin cirit attığı yer haline geldi. Senin gibi birçok değerli insan formu terk etti ya da uzaktan takip ediyor. Bu adamların da gayesi bu olsa gerek.
    Her neyse, sağlık olsun diyelim, hiç olmazsa it-köpekle dalaşmazsın ve kafan rahat olur. Ben iki iti banladım ve o bile faydalı oldu.
    Sen de Allah'a emanet ol, herşey gönlünce olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 730/892 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •