Sayfa 730/1001 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bunun adına sermaye kontrolü mü deniyor?
    Bence başka bir şeyde neyse söylemeyelim bizde kalsın,iş iyice nahoş olmaya başladı,adam sana güvenip parasını emanet ediyor,bir çok kişi faiz dahi almıyor sen adamın parasından kesinti yapıyorsun,bunun adına ne dersen de artık..

2. Altin fiyatlari ile ilgili onemli bir tahmin var Yahoo Finance'da.

https://finance.yahoo.com/news/gold-...205235053.html

Bay Damat.!!!!
    Hodri meydan.!!!!

Crash Tüm HIZIYLA yolda.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Kararda bir komisyon tavan sınırı olmaması çok rahatsız edici.Demek ki bankalardan dövizlerini çekme talebi arttıkça, çekmeyi caydırıcı hale getirmek için bu oran sürekli yükseltilecek.Bankadan dövizini daha sonraki tarihlerde çekenler daha çok komisyon ödeyecek.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben resmi gazetede görmedim böyle bir güncelleme ama ulaşabilen var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Ben resmi gazetede görmedim böyle bir güncelleme ama ulaşabilen var mı ?
    TCMB tarafından yayımlanan Finansal Tüketicilerden alınacak ücretlere ilişkin usul ve esaslar hakkında tebliğe ilişkin uygulama talimatı kapsamında yabancı para (efektif) çekme işlemlerinden ücret tahsil edilebilmesine olanak sağlanmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TCMB tarafından yayımlanan Finansal Tüketicilerden alınacak ücretlere ilişkin usul ve esaslar hakkında tebliğe ilişkin uygulama talimatı kapsamında yabancı para (efektif) çekme işlemlerinden ücret tahsil edilebilmesine olanak sağlanmıştır.
    O zaman kimse bankada para tutmaz ki?döviz ile mal alıp satan , parasını bankaya koyup lazım olunca çekmem gerek diyen bir iş adamı ne yapacak?1 milyon dolarda 3000 dolar kesinti.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Evet gelmiş şimdi çok net aldım bilgisini.

Sayfa 730/1001 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •