Onemli Gunler Banner
Sayfa 731/891 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Uzakdoguya gidenler bilir Hong Kong da Cin de Kore de odemelrin cogu cep telefonu uzerinden yapılır.Alipat ve wechatpay gibi firmalar bu isten ciddi ciro yapmakta.Turkcell bu paycell i tam anlamıyla oturtsa piyasa degerine yansır.Ayrıca Uluslarası bir sirketle ortaklık global anlamda acılma saglar.Yoksa burada ogrenci genc emekli tarifesiyle bir yere kadar.Fintech,Saglık bakanlıgı uzaktan teshis sistemi TOGG da daha aktif olma 5 G konusunda komsu ulkelere acılma vb Fakat karar alma mekanizması hızlı olma esnek olmalı.Insallah hayırlısı olur YTD

2.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Uzakdoguya gidenler bilir Hong Kong da Cin de Kore de odemelrin cogu cep telefonu uzerinden yapılır.Alipat ve wechatpay gibi firmalar bu isten ciddi ciro yapmakta.Turkcell bu paycell i tam anlamıyla oturtsa piyasa degerine yansır.Ayrıca Uluslarası bir sirketle ortaklık global anlamda acılma saglar.Yoksa burada ogrenci genc emekli tarifesiyle bir yere kadar.Fintech,Saglık bakanlıgı uzaktan teshis sistemi TOGG da daha aktif olma 5 G konusunda komsu ulkelere acılma vb Fakat karar alma mekanizması hızlı olma esnek olmalı.Insallah hayırlısı olur YTD
    Güzel Kardeşim, bu kağıda iyi haberler yaramıyor tam tersine düşmesine sebep oluyor.
    Sermayesinin iki katı kar etmiş dünya çapında hizmet veren otuz dört alt şirketi olan onlarca gelişim hikayesi olan bir çöp hisse diyeceksin ki yükselsin.
    Çöp bildiğin çöp

3. Onun bunun çocukları artık 10 kuruşa tenezzül etmeye başladılar.
    Ülkenin yüz karasına çevirdinifz,
    Basın tepesine basın....
    Norveç varlık fonu bile ne pisliğe bulaştık diye deliriyordur....
    Burda da herkes umudu kesti izleyici sayısı 5 e düştü.,.. Beter ol e mi....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Şimdi bana çıkıp birisi anlatsın bu THY de varlık fonu hissesi
    Roket oldu gidiyor
    Hani burada fona bu yönüyle atıp tutan zevat
    Hani tcell fona geçince gitmiyor cart curt eden zevat var ya işte onlar bilhassa cevaplasın
    Bu THY ye ne diyorsunuz
    Üstelik dünya zararda
    Peki ya kozalın varlık fonuna geçeceği söylenince 70 lerden 160 Lara gitmesine söyleyeceğiniz bir şey var mı??

Yanlış anlama olmasın ben fonu falan savunmuş gibi durmayayım
    Benim somut deliller ve vakıalat ile vurgulamak istediğim şey tcell in gitmemesinin fonla uzaktan yakından alakası olmadığıdır.

Bu melun hisse zamanında yıllarca yatan Vestel i anımsatıyor bana
    Yıllar yılı onda bundan daha keskin bir algı oluşmuştu
    Borsa ne olursa olsun bu melun gitmez diye kimse yanından dahi geçmezdi
    Anz nin ne kadar gaddar bir patron olduğunu bilmeyen yoktur
    O bile bir gün geldi gereğini yaptı ve yol verdi
    Diyeceğim şu: her hisse bir gün ederini bulur
    Tcell de bulacak
    Ama bunun zamanını biliyorum ya da şu zaman olası gibi şeyler diyen palavranın hasını atmış olur
    Birde şu var; hayat akıp gidiyor, yaşlanıyoruz
    Üç günlük dünya da bir bilinmez tarih beklemeye değer mi
    Bu sorrunun cevabı bu hissede ki akıbetimizdir
    Şahsen bana uymuyor bu durum
    Az insan çok huzur

5. tcell bugün sağlam durdu. Artı ile kapatacak gibi.

Temettü ile ilgili bir gelişme haber var mı?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. BiP'in doğal afet ve acil durum anlarında vatandaşların kesintisiz iletişim sürdürebildikleri Acil Durum Butonu'na kayıtlı kişi sayısı 3 milyonu geçti- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'nin iletişim ve yaşam platformu BiP, deprem ve diğer doğal afetler ile acil durumlarda kesintisiz iletişim imkânı sunmak için geliştirilen Acil Durum Butonu hizmetiyle tüm operatör kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. BiP Acil Durum Butonu'na kayıtlı olan kişi sayısı 3 milyonu aştı. BiP uygulaması içinde yer alan kırmızı renkli 'Acil Durum Butonu' ile kullanıcılar her türlü doğal afet anları ya da acil durumlarda mevcut konumlarını ve durumlarını önceden belirledikleri 'acil durum kişileri' ile tek bir tuşla paylaşabiliyor. Tüm operatör kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabildiği bu hizmet ile vatandaşlar acil durum anlarında güvende olduklarını ya da yardıma ihtiyacı olduklarını istedikleri kişilere anında iletebiliyor. Kullanıcılar Acil Durum Butonu ile ayrıca 112 Acil Servis, 155 Polis ve 184 SABİM'e de direkt erişebiliyor.
    İzmir depreminde 40 bin kişi kullandı
    1 - 7 Mart Deprem Haftası'na ilişkin açıklamalarda bulunan Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, doğal afetler konusunda yaptıkları yatırımlara büyük önem verdiklerinin altını çizerek şunları söyledi: "Bir deprem ülkesinde yaşadığımız gerçeğini hiçbir zaman unutmamalıyız. İletişimin ne kadar önemli olduğu yaşadığımız her doğal afet sonrası yeniden gündeme geldi. Bu doğrultuda Türkiye'nin Turkcell'i olarak tüm önlemlerimizi alıyor ve vatandaşlarımızın sevdikleriyle iletişimde kalabilmeleri için teknolojik çözümlerimizle yanlarında olmaya devam ediyoruz. İki yıl önce hayata geçirdiğimiz 'BiP Acil Durum Butonu' ile acil durumlarda operatör bağımsız tüm vatandaşlarımıza hizmet sunuyoruz. Onların sağlığı ve güvenliği bizim önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alıyor. En son İzmir'de meydana gelen depremde BiP kullanıcıları Acil Durum Butonu ile yaklaşık 40 bin kişiye konumlarını tek tuşa basarak iletti. Acil durum ve doğal afet durumlarında da teknolojimiz ile vatandaşlarımızın yanlarında olabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz."
    'Yardım İste' özelliğiyle iletişim hiç kesilmiyor
    BiP'in Acil Durum Butonu'nda yer alan 'Yardım İste' özelliği, ihtiyaç halinde bluetooth teknolojisi üzerinden de çalışarak acil durumlarda hayat kurtarıyor. 'Yardım İste' özelliğini kullanmak için bluetooth'u açmak yeterli olurken bu sayede kullanıcılar, acil durumlarda 300 metreye kadarki alanda çevrelerinde olan kişilerin BiP uygulamalarına sesli ya da yazılı acil durum çağrısı gönderebiliyor.

Sayfa 731/891 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •