Sayfa 731/1000 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Vıop XLI

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...77#post5956377

Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Abey seninle güzel yürüdük biz bu yollarda ama ben 24 saat sonrası için sinyalim sata döndü. Cüzi bir miktarla transfer oldum ben shortunu alıp denize girenler grubuna

3050 açtı ah uh
    Sevgiler
    Hayat hoş gerisi boş

2. viop denen kuyuya girmeden önce ne güzelmiş yaşantım,kıymetini bilememişim meğer.Sinirlerim epey yıprandı son zamanlar, bu tahteravalli her bünye ve bütçeye göre değil,1 poz heyecan olsun diye takılmaktan ötesi bildiğin hayatta kalma savaşı.midem bulanıyor ve tiksinti duyuyorum.umarım en kısa zamanda uzaklaşmış olurum..kalan yarışmacılara başarılar dilerim..

yarın ki beklentiniz nedir bu arada,teknik taktik arkadaşlar..

3. yarın ve bu hafta ?

4. bende coin var ismi lazim değil,herkes gibi yedik sopayi ama bir gram kafama takmiyorum,ekmek.istemez su istemez,batarsa batsin cikmazsa da canımız sağolsun..hisse var elimde 6 aydır patinaj cekiyor,sağlık olsun..geç olsun az olsun ama güç olmasın diyen varsa benim gibi viop tan uzak dursun burası başka bir alem.

5. XU030YVADE günlük logaritmik grafiği

Hayat hoş gerisi boş

6. https://www.hisse.net/topluluk/showt...32#post5960732

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sistem bir türlü yeşillik gönderemedi, senin yerin başka tabii
    Biliyon borsa çok çok uzun bir maraton, her gün fırsatlar oluyor ve hergün para dağıtıyorlar burda
    Bugün real time online ütülenlerin arasında yerimi aldım.
    Fakirlik bünyeye işlemiş yabcak bişii yok
    Yarın denüşük bişii deniycem, hem şort hem lönk ceton atıp makinanın ayarını bozucam
    Sevgili Bozkurt

Başarılı online tradelerini büyük bir zevkle izliyorum ve şimdiden planlı operasyonun için acil şifalar diliyorum
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bitkoyin bence yeniden zirve yapacak az kaldı yukarı dönüşe bence...karamsarlık korku zirve yaptığı anda yukarı tornistan...yanılırsam sorun deeel çünkü bitkoyin yok bende...başka bir koyin var
    abd'de faiz artışları ve fed bilanço küçültme bitmeden o zımbırtılarda düşüş bitmez...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. bazı arkadaşlar newyork borsasında dönüş başlamadan 30-endeksin yukarı yapamayacağına dair görüşler belirtmiş.. bi zamanlar böyle bi korelasyon vardı, ama 2022 itibariyle durum yukarıdaki gibi- sp500 yılbaşından beri yüzde 18 eksi, nasdağ endeksi ise yüzde 28 eksi yazmış durumda.. buna mujabil aynı dönemde 30-endeks yüzde 38 yukarıda.. ama ama dolar bazında bakmak lazım diyen papağanlar için not, 30-endeks dolar bazında da yüzde 10 artıda.. binaenaleyh, istanbul borsasının abd/avrupa borsalarıyla en ufak bi alakası kalmadı 2022 itibariyle

Sayfa 731/1000 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •