Sayfa 732/1001 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Erdekte yaşıyorum, bugün Cumartesi pazarına gittim. Pazartesi pazarına göre biraz daha sosyete kesimin uğradığı ve dolayısıyla fiyatların bir tık yukarıda olduğu bir pazardır. 5-6 tane peynirci arabası düzenli gelir yan yana park eder. Ben de biraz peynir aldım, siparişim hazırlanırken yandaki satıcılar dahil 400 gr'dan fazla peynir alanı görmedim, ya da 30 TL'Lik şeklinde söylüyor artık insanlar. Gelirken 3 tane farklı kasabın önünden geçtim içeride müşteri bile yoktu. Siz hangi dünyada hangi ortamlarda yaşıyorsunuz gerçekten merak ediyorum. Gundi ve trollerinin herşey 4-4lük ilüzyonu da kabak tadı vermeye başladı artık
    Gundi r.lucas ayni koyde yaşıyor kilo kilo taşıyor millet orda.

2.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Halkbank 120 güne kadar 29,5 teklif etti 3 milyon TL için, 45 günlük bağladım bakalım.
    Bu 29,50 lik oran,
    2018 eylül ayında TCMB’nin efsane 625 baz puan ( %24 e yükseldi ) arttırımından sonra bankaların hatırladığım kadarıyla,
    aylıklarda % 32-33 lere kadar çıktığı dönemden beri verdiği en yüksek aylık mevduat oranı 4.5 yıldan sonra

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen nasıl bş yaratıksın halen çözemedim
    Ankarada istanbulda ucuz kıyma kuşbaşı kuyruklarını görerek nasıl böyle vicdansızlık yapabiliyorsun
    katıksız lolipop, ne kadar yalasa bıkmaz..

4.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu 29,50 lik oran,
    2018 eylül ayında TCMB’nin efsane 625 baz puan ( %24 e yükseldi ) arttırımından sonra bankaların hatırladığım kadarıyla,
    aylıklarda % 32-33 lere kadar çıktığı dönemden beri verdiği en yüksek aylık mevduat oranı 4.5 yıldan sonra
    O zaman verilen 30 lu oranlarda enflasyon 25 civariydi reel faiz vardı en azından .Şubat ayında bakalım ne olacak .lakin hala bu karşılık oranlarının faiz oranlarıni yukkselmesine nasıl etki edecek orasını anlamadım .yorumcular zorunluk karsilik ayrılmayacak kısım kredilere gidecek diyorlar .bakalım gorelim .ama 29.50 lik oran gercekten dediğiniz gibi en yüksek oran ..o dönemde en fazla 29 almıştık .birde Chucky 33 almıştı aktiften..

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kuzu budunu firinda mi yapiyorsun?
    Kısık ateşte 3-4 saat pişiyor , evde tandır diyebiliriz...

Kuzu kol fırında güzel oluyor...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Kısık ateşte 3-4 saat pişiyor , evde tandır diyebiliriz...

Kuzu kol fırında güzel oluyor...
    üzerini alüminyum folyo ile nazikçe örtüyor musunuz ? içine başka malzemeler de koyuyor musunuz , koyuyor iseniz neler ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    üzerini alüminyum folyo ile nazikçe örtüyor musunuz ? içine başka malzemeler de koyuyor musunuz , koyuyor iseniz neler ?
    Tencerenin ağzını iyice kapatıp kendi suyunda ve yağında tandır gibi pişiyor...Yanına pilav salata acılı ezme vs...

8. ...bu şarkıyı hiç unutmayın. zaten adı "hatıra"... barbara streisand'dan...

Son düzenleme : krabby; 22-01-2023 saat: 00:48.

Sayfa 732/1001 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •