Sayfa 732/805 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Bu şirket ya satılır ya da ortak gelecek bence
    Bende, yurt disinda bir fabrika kuracaklarini dusunuyorum. ( AB icinde direkt satis icin.)

Bulgaristan ya da Cezayir'de.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bende, yurt disinda bir fabrika kuracaklarini dusunuyorum. ( AB icinde direkt satis icin.)

Bence fabrika kurmasınlar ; yatırımcısına Temettü versinler a.q o şekilde hisse çok daha güzel prim yapar diyeceğim ama %5 endex te bile basıyorlar ...

3. Görüntü şekil A da görüldüğü gibi.

4. bu iki ulkede olabilir gibi gelmiyor bana. Bulgaristanin Turkiye kadar aycicek yagi üretimi var ama çalışan ucretleri vb. nedenler nedeniyle kendi fabrikasinda uretim yapip gonderse maliyet daha az olabilir. Cezayirde ucretler düşük olsa da aycicek veya madeni yag tarzı uretimi cok az diye biliyorum. Velhasil ben yeni arsaya daha buyuk bir fabrika ve yabanci (Bulgaristan)- yerli ortaklığı daha makul görüyorum. Veya yeni fabrikada farklı ürünler uretilmesini bekliyorum. Fiyat hareketlerine bakarsak bunlari cok daha ileride öğreneceğiz.

5. Artık burdan donup direncleri kirip yeni kanal acsa kendine fena olmayacak ama tamamen bezdirme uzerine kurulu sisteme devam ediyor.
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Görüntü şekil A da görüldüğü gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    bu iki ulkede olabilir gibi gelmiyor bana. Bulgaristanin Turkiye kadar aycicek yagi üretimi var ama çalışan ucretleri vb. nedenler nedeniyle kendi fabrikasinda uretim yapip gonderse maliyet daha az olabilir. Cezayirde ucretler düşük olsa da aycicek veya madeni yag tarzı uretimi cok az diye biliyorum. Velhasil ben yeni arsaya daha buyuk bir fabrika ve yabanci (Bulgaristan)- yerli ortaklığı daha makul görüyorum. Veya yeni fabrikada farklı ürünler uretilmesini bekliyorum. Fiyat hareketlerine bakarsak bunlari cok daha ileride öğreneceğiz.
    Cezayir'e sut ve sut urunleri ve Zeytinyagi acisindan bakmak lazim diye dusunuyorum.

Geleneksel fakir koylu urunleri.

Iyi yerlesirlerse bu ulkede bizim tenekenin talebi bitmez.

7. Dogru söylüyorsunuz zeytinyağı olarak kendine yeten bir ülke ama süt ürünleri konusunda dışa bağımlılar ama sadece zeytinyağı bile mantikli duruyor bu acidan bakınca.
    Cezayir'e sut ve sut urunleri ve Zeytinyagi acisindan bakmak lazim diye dusunuyorum.

Geleneksel fakir koylu urunleri.

Iyi yerlesirlerse bu ulkede bizim tenekenin talebi bitmez.

8. İnanılmaz fiyat,hayret.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 732/805 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •